Google+

Blog

Komu v dnešnej dobe veriť?

Každý z nás to dobre pozná. To, o čom ste ešte minulý týždeň počuli, že je prospešné pre vaše zdravie, môže už dnes byť na prvom mieste rebríčka nezdravých jedál. Trendy v stravovaní sa menia rýchlosťou blesku, človek bez vzdelania v tejto oblasti sa v nich stráca a postupne im prestáva dôverovať. Existujú však ľudia, ktorí vedia, čo na tanier patrí a čo nie.

Vydané: 21.6.2016 Komentráre (0) Autor: Miroslav

Ako si vybrať toho správneho fotografa

Fotografia hotelov a architektúry je špecifické odvetvie, ktoré si vyžaduje úplne odlišné schopnosti a techniku ako napríklad svadobná fotografia alebo krajinárska fotografia.

Skúsenosti hovoria za všetko

Vydané: 1.8.2014 Komentráre (2) Autor: Martin Pitoňák - Fotograf

Cestovny ruch na vychodnom Slovensku

Chcela by som Vas velmi pekne poprosit o Vas nazor na to, ake opatrenia v ramci vlady SR by vedeli naštartovať cestovný ruch na východnom SR? Vopred dakujem za Vase cenne nazory

Vydané: 1.6.2014 Komentráre (0) Autor: onestar

Pomôžte správne identifikovať trendy nielen v hotelierstve

Nie je to nedávno, čo som sa rozhodla zverejniť dotazník, ktorý by mi ako súčasť dizertačnej práce, mohol priniesť zaujímavé odpovede. Realita záujmu o vypĺňanie je však taká, že zistiť niečo, je ťažšie, než prečíťať stovku publikácií. Záujem manažérov hotelov je obmedzený tým, že by mali odpovedať počas pracovnej doby...avšak, odpovedali by vo svojom voľnom čase? Niekedy je nevhodná formulácia otázok...ale ak by som sa pýtala inak, dozviem sa naozaj to, čo sa dozvedieť chcem? Jedno však viem naisto, ak by si prečítali celý dotazník, možno by sa dozvedeli to, čo nevedeli.

Vydané: 23.3.2014 Komentráre (0) Autor: Lucia Abdrabou

S kartou HolidayCard za polovicu!

Ak chcete zaplatiť za ubytovanie pri vašom cestovaní po Slovensku a Čechách iba polovicu, tak potom máme pre vás zaujímavú ponuku...

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre romantický wellness víkend, poznávací pobyt v meste, služobnú cestu alebo dovolenku na horách pre celú rodinu, odteraz môžete za ubytovanie na Slovensku a v Čechách zaplatiť naozaj len polovicu.

Novinka na trhu

Vydané: 7.9.2013 Komentráre (0) Autor: HolidayCard

Novinka pre hotely - chyžná na "výpomoc"

Vypadla vám, či už plánovane alebo mimoriadne vaša chyžná? To už nemusí byť problém. Poskytneme vám našu zaškolenú chyžnú na nevyhnutný čas.

Spoločnosť Dočista s.r.o. začala od marca 2013 poskytovať novú službu pre hotely, ktorá pomôže zabezpečiť nerušenú a plynulú prevádzku ubytovacích zariadení.
Po podpise rámcovej zmluvy spoločnosť Dočista s.r.o. zaškolí na konkrétny hotel potrebný počet chyžných alebo upratovačiek pre spoločné priestory.

Vydané: 10.3.2013 Komentráre (0) Autor: Dočista.sk

Dodržiavanie hygieny, dezinfekcia rúk, ochrana klientely.

Firma Medeco s.r.o. (www.medeco.sk )predstavila na jesennom stretnutí hotelierov v Tatrách systémové riešenie dodržiavania hygienických noriem v zariadeniach hotelového charakteru, kuchyniach a reštauráciách. Inovatívne dizajnovo pekne vyriešené zariadenie s obsahom isopropyl alkoholu ničí všetky choroboplodné zárodky včetne gastroenteritídy, salmonelózy, kampylobakteriózy, dyzentérie alebo hepatitídy A. Zariadenie pokrýva HACCP hygieny personálu v kuchyni od prípravy jedál cez jej výdaj ku klientom, hygienu chyžných a zároveň hygienu prichádzajúcich a odchádzajúcej klientely.

Vydané: 4.11.2011 Komentráre (0) Autor: Medeco s.r.o.

Revenue Management pro začátečníky

Co je to vlastně revenue management (dále jen RM)? Častokrát slýcháváme, že revenue je taková hra s cenou – stačí upravit (snížit nebo zvýšit) cenu a hned se vám poptávky pohrnou. Opak je však pravdou.

Vydané: 20.10.2011 Komentráre (0) Autor: Jarka Alen

5 jednoduchých způsobů jak zvýšit online prodej pro Váš hotel

Máte někdy pocit, že nás moderní doba dohání ke stále větším aktivitám? Nemusíte mít a dělat úplně vše, stačí se držet pár pravidel a postupně je zařadit do našeho obchodního plánu. Zvýšit online prodej není zase tak těžké, jak se zdá a ty výsledky, ty stojí za to!

Vydané: 5.9.2011 Komentráre (0) Autor: Jarka Alen

Online Reputation Management aneb co a kde se o nás píše a jaký to má vlyv na naši značku

Podle statistik, které jsou k dispozici na portálu CzechTourism až 70% zahraničních turistů (dotázaných) využívá k recenzím internetové stránky, nežli se rozhodnou vybrat hotel. Děláte vše pro to, aby se o Vás hezky psalo? Máte vše pod kontrolou?

Vydané: 3.8.2011 Komentráre (0) Autor: Jarka Alen

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku