Google+

S kartou HolidayCard za polovicu!

Ak chcete zaplatiť za ubytovanie pri vašom cestovaní po Slovensku a Čechách iba polovicu, tak potom máme pre vás zaujímavú ponuku...

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre romantický wellness víkend, poznávací pobyt v meste, služobnú cestu alebo dovolenku na horách pre celú rodinu, odteraz môžete za ubytovanie na Slovensku a v Čechách zaplatiť naozaj len polovicu.

Novinka na trhu

Karta HolidayCard je na trhu od 1. januára 2013. Cena ročnej karty HolidayCard je 29 eur. Táto investícia sa jednoznačne oplatí, lebo v závislosti od cenovej kategórie ubytovacieho zariadenia sa vráti už pri prvom prenocovaní.

„Nápad s kartou HolidayCard je vlastne celkom jednoduchý a preto taký efektívny,“ hovorí Tatiana Belovičová, konateľka spoločnosti HC Group, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový portál http://www.holidaycard.sk/. „Ak sa chcete ubytovať, kúpite si kartu HolidayCard, na našom portáli vyhľadáte svoju obľúbenú slovenskú alebo českú destináciu a priamo v ubytovacom zariadení zarezervujete až tri po sebe nasledujúce noci za polovičnú cenu. Platnosť karty HolidayCard je 12, 24 alebo 36 mesiacov a možno ju použiť ľubovoľne často,“ vysvetľuje Tatiana Belovičová.

Bohatá ponuka

Držitelia karty HolidayCard môžu iba ťažiť z bohatej ponuky ubytovacích zariadení, od luxusných 4-hviezdičkových hotelov, cez štýlovo zariadené apartmány až po príjemné penzióny s rodinnou atmosférou. Ubytovacie zariadenia sú na portáli prehľadne roztriedené podľa dostupnosti izieb, počtu hviezdičiek a ceny. Nechýba ani možnosť vyhľadávania podľa jednotlivých tém, napr. zariadenia s bezbariérovou infraštruktúrou alebo s priateľským prístupom k majiteľom domácich zvierat a pod.

Výhody aj pre hoteliérov

Záujemcom o ubytovanie prináša karta HolidayCard atraktívnu ponuku a hoteliérom dáva šancu optimalizovať využitie svojich izieb. Prihlásenie do projektu HolidayCard a účasť v ňom sú pre hoteliérov úplne bezplatné. Okrem efektívnejšieho využitia izbovej kapacity profitujú aj z generovania dodatočných príjmov zo stravovacích a rôznych doplnkových služieb. Každé ubytovacie zariadenie získa registráciou 10 darčekových poukážok na kartu HolidayCard v hodnote 290 eur zadarmo.

Podpora rozvoja cestovného ruchu

Projekt HolidayCard pomáha rozvoju domáceho a aktívneho zahraničného cestovného ruchu lepším využívaním jeho potenciálu. Slovenské a české ubytovacie zariadenia sú na portáli zastúpené približne v rovnakom pomere. V oboch krajinách existuje obrovský potenciál na rozvoj cestovného ruchu a karta HolidayCard v značnej miere podporuje predaj produktu cestovného ruchu Slovenskej republiky v Českej republike a naopak.

Okamžitá platnosť

Karta HolidayCard je platná ihneď po jej objednaní. Po úhrade fakturovanej ceny dostane záujemca obratom e-mail s dočasnou kartou vo formáte PDF. Vytlačený dokument ho oprávňuje k okamžitému použitiu na ubytovanie za polovičnú cenu. O pár dní mu bude poštou do vlastných rúk doručená osobná karta HolidayCard, ktorá automaticky nahrádza dočasný dokument PDF.

Viac informácií získate na http://www.holidaycard.sk/

Komentráre (0)

Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia. Prihlásiť sa môžete tu.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku