Google+

Pomôžte správne identifikovať trendy nielen v hotelierstve

Nie je to nedávno, čo som sa rozhodla zverejniť dotazník, ktorý by mi ako súčasť dizertačnej práce, mohol priniesť zaujímavé odpovede. Realita záujmu o vypĺňanie je však taká, že zistiť niečo, je ťažšie, než prečíťať stovku publikácií. Záujem manažérov hotelov je obmedzený tým, že by mali odpovedať počas pracovnej doby...avšak, odpovedali by vo svojom voľnom čase? Niekedy je nevhodná formulácia otázok...ale ak by som sa pýtala inak, dozviem sa naozaj to, čo sa dozvedieť chcem? Jedno však viem naisto, ak by si prečítali celý dotazník, možno by sa dozvedeli to, čo nevedeli. Najviac sa prejavili riaditelia, asi preto, že im naozaj záleží na budúcnosti hotela, smer, ktorým sa bude jeho existencia uberať.

Mám ešte jeden dotazník. Ten apeluje na ľudí a ich názory, preferencie. Aká je ale ochota ľudí, aký je ich záujem o danú problematiku? Ľudia sú rôzni, ich skúsenosti sú preto na nezaplatenie. Ich odpovede hrajú dôležitú úlohu pri utváraní si pohľadu na vec. Ak chcete svoj názor vyjadriť, pripájam link na daný dotazník. Zaujíma ma Váš názor, názor laika, odborníka, profesionála akejkoľvek oblasti, no predovšetkým človeka. Prečo takto zoširoka? Všetci si zaslúžime oddych, teda všetci sme aspoň raz v živote hotel navštívili. Preto je každý z Vás dôležitý a Vaša odpoveď má váhu.

https://docs.google.com/forms/d/1JE79laEnCT2LJr1CxWf6r0I8ka-XCtvjDRcKxvz...

Tento krátky príspevok je úvahou nad osudom mojich dotazníkov. Som mladý človek, ktorý má záujem sa niečo dozvedieť, niečo navrhnúť, niečo zmeniť. Som optimistický realista, verím, že sa odpovedí dočkám. Aj tento blog je jednou z možností, ako Vás osloviť. Dúfam, že som písala v správnom čase na správne miesto, a že nájdem správnych ľudí.

Abdrabou Lucia

Komentráre (0)

Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia. Prihlásiť sa môžete tu.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku