Google+

Nový generálny riaditeľ v DoubleTree by Hilton

Novým generálnym riaditeľom DoubleTree by Hilton Košice sa stal Tomáš Máčala. Do metropoly východu prichádza z Prahy. V oblasti cestovného ruchu a hotelierstva pôsobí už 24 rokov. Hotelovú prax odštartoval hneď po štúdiu zameranom na cestovný ruch. Vo svojej kariére prešiel doma aj v zahraničí viacerými pozíciami v kľúčových úsekoch nadnárodných hotelových sietí, predovšetkým spoločnosti Penta Hotels & Resorts a InterContinental Hotels Group.

Počas viacerých rokov získal skúsenosti v oblastiach Front Office, Accounting či Food and Beverage, neskôr sa profesne rozvíjal na niekoľkých senior manažérskych pozíciách, v jeho profesnej praxi dominoval predovšetkým Revenue Management a  implementácia tejto manažérskej a strategickej disciplíny pri riadení obchodnej a finančnej politiky v hoteli InterContinental Praha na pozícii Director of Revenue Management.

Značku InterContinental Hotels Group neskôr reprezentoval na poste General Managera pri otvorení hotela Crowne Plaza Prague Castle a následne od roku 2007 až do súčasnosti pôsobil ako General Manager hotela Crowne Plaza Prague a zároveň Managing Director spoločnosti Austria Hotels International, ktorý prevádzkoval niekoľko hotelov tejto skupiny u nás a v zahraničí. Minulý rok súčasne viedol proces rebrandingu spoločnosti Crowne Plaza Prague.  

Rodák z Moravy sa na team v Košiciach teší. Na mieste generálneho riaditeľa vystriedal Branislava Kačkoviča. Ten sa posunul na pozíciu podpredsedu predstavenstva Interhouse Košice, a.s., ktorá vlastní a prevádzkuje DoubleTree by Hilton Košice.

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku