Google+

TATRY Card inovuje

Obľúbená TATRY Card, vďaka ktorej si návštevníci Tatier už roky užívajú naše veľhory výhodnejšie, vstúpi do letnej sezóny v novom „šate“. Najväčšie zmeny sú, že ju bude môcť získať každý bezplatne už od prvej noci a bude dobíjateľná aj pre budúce návštevy Tatier.

Regionálna karta TATRY Card po štyroch zimných a troch letných sezónach vstúpi do najbližšieho leta s viacerými zmenami. Tie ocenia návštevníci Tatier, ale tiež recepcie hotelov. Najzásadnejšia zmena je, že kartička, ktorá prináša návštevníkom Tatier možnosť užívať si Tatry so zľavami, bude dostupná úplne zdarma. Bude ju môcť získať každý ubytovaný hosť už od prvej noci. Oproti starej papierovej verzii bude tá nová plastová a znovu dobíjateľná, čo ocenia najmä tí hostia, ktorí sú Tatrám verní a vracajú sa. Táto zmena však prinesie úsmev na pery aj recepčným, nakoľko kartička bude už predtlačená, čo im výrazne uľahčí prácu a zrýchli vybavovanie klientov na recepciách.

„Tieto inovácie prinášame najmä vďaka našim verným klientom. Po siedmich úspešných sezónach kedy sme vystavili viac ako 120 tisíc kusov kariet chceme byť k našim klientom ešte bližšie a ponúknuť im viac. Našim cieľom je, aby sa ku karte dostal naozaj každý a užíval si všetky benefity, ktoré mu karta ponúka. Vynovený projekt karty štartujeme 30.mája. Teraz sme vo fáze dolaďovania a tiež komunikácie s partnermi, ktorí budú zľavy po predložení karty poskytovať,“ povedala Lenka Maťašovská, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Oblastná organizácia bude klásť dôraz pri novej karte nie na množstvo poskytovateľov zliav, ale na kvalitu zľavy. Zľavy budú výrazné a na atraktívne produkty. Zámerom Regiónu Vysoké Tatry je mať radšej menší počet partnerov v karte, ale nech sú partnerské zariadenia strategické a kvalitné.

Až 70% pobytových klientov tvoria rodiny s deťmi a pre nich je práve karta určená. Tatranci sa snažia balíky šiť na mieru práve rodinám s deťmi. Letné pobytové balíky s kartou sú už teraz v predpredaji a niektoré zariadenia ponúkajú skvelé zľavy aj 100% na jedno dieťa.

TATRY Card je karta určená hosťom regiónu a je kľúčom k získaniu atraktívnych zliav v aquaparkoch, na lanovkách, v múzeách alebo vo vybraných športových obchodoch a gastronomických zariadeniach. Využívanie karty je zároveň kontrolným mechanizmom pre jednotlivé samo-správy.

 

Každá ubytovateľom vystavená karta je súčasne oficiálne vedená v domovej knihe a je za jej majiteľa odvedená daň z ubytovania. Týmto karta legalizuje ubytovanie a diskvalifikuje čiernych ubytovateľov.

Teploty prudko stúpajú a aj keď sa ešte na svahoch lyžuje Tatranci finišujú s prípravami na letnú sezónu, veria, že vynovená karta im prinesie ešte viac spokojných návštevníkov.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku