Google+

Kempinski Hotel River Park má nového majiteľa

 
Kempinski Hotel River Park ponúka ubytovanie a služby na najvyššej úrovni v 231 komfortne a elegantne zariadených hotelových izbách s nádherným výhľadom.  Kúpeľne sú vykladané mramorom a majú vyhrievané podlahy. Ubytovaný hosť má  možnosť vybrať si z “vankúšového menu”, môže využívať najmodernejšiu multimediálnu techniku vrátane bezplatného internetového pripojenia. K dispozícii je transfer Rolls Royce Phantom do mesta zdarma pre hotelových hostí,  24 hodinový izbový servis, limuzínový servis, concierge, služby lekára, v apartmánoch aj služby komorníka, služby práčovne a samozrejmosťou je parkovanie v podzemí hotela.
 

Unikátny prezidentský apartmán

Unikátom je luxusný prezidentský apartmán s rozlohou 290 metrov štvorcových a s terasou takmer  70 metrov štvorcových, ktorý má spálňu a obývaciu izbu tapetovanú hodvábnymi tapetami, či kúpeľňu vykladanú ónyxom a mozaikou z plátkového zlata.
 
 

Konferenčné priestory

V hoteli je k dispozícii jedenásť konferenčných miestností, všetky majú denné svetlo, výhľad na Dunaj a vybavené sú najmodernejšou technikou.
 

Luxusné SPA

Na najvyššom poschodí je luxusné mestské spa a fitnes centrum - ZION SPA. V mramorom a mozaikami vykladaných priestoroch spa si môže hosť užiť plavecký bazén s hydromasážou, relaxačný bazén, takmer 60 druhov masáží, sauny, ale aj jedinú miestnosť Alpha Sphere na Slovensku, kde môže relaxovať v hladine alfa.
 

Gurmánske zážitky

Gourmetom je k dispozícii špičkový šéfkuchár s medzinárodnými skúsenosťami Béla Rieck a šéfcukrár Yasen Petkov. Hostia môžu ochutnať delikatesy z domácej a medzinárodnej kuchyne v niekoľkých reštauráciách: River Bank Brasserie, Arte Restaurant s nádhernými vonkajšími terasami, Park Lounge, cigaru si môžu vychutnať v Churchill Cigar Clube, v priestoroch SPA je Vitamin Lounge s ponukou čerstvých ovocných a zeleninových štiav.
 
Služby hotela za krátky čas od jeho otvorenia využili už tieto významné osobnosti: Dree Louise Hemingway Crisman (pravnučka E. Hemingwaya), Kiera Chaplin (vnučka Ch.Chaplina) a Franklin Wayne Emanuel Sinatra (syn Franka Sinatru), Bob Dylan, Sinead  O´Connor, Tatiana Patitz, Tommy Emmanuel, Plácido Domingo, Craig David, či Cyperský prezident Dimitris Christofias s manželkou....
 
 

Best Hotel Properties (BHP)

Spoločnosť Best Hotel Properties a.s. (BHP)  je jednou z najväčších hotelierskych spoločností svojho druhu v strednej a východnej Európe so základným imaním 350,25 miliónov eur.
BHP vlastní 99 percent spoločnosti Hotel Kadashevskaya LLC prevádzkujúcej 35 izbový hotel a luxusnú taliansku reštauráciu. Okrem Kadashevskej vlastní aj 75 percent luxusného päťhviezdičkového hotela Baltschug Kempinski v Moskve, hotel Crowne Plaza v Bratislave, 50 percent reštaurácie Buddha - Bar v Prahe. Okrem práve nadobudnutého Kempinski Hotela River Park bude do portfólia spoločnosti už čoskoro pribudne aj Grand Hotel Kempinski High Tatras na Štrbskom plese.
 
Akcie Best Hotel Properties a.s. sú kótované na paralelnom trhu Burzy cenných papierov v Bratislave.
 
 
 

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku