Google+

TMR prevzalo prevádzku tatranského Hotela Kukučka****

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) sa koncom roka 2016 dohodla so spoločnosťou ESIN facility, s.r.o. na prenájme a prevádzkovaní hotela KUKUČKA MOUNTAIN HOTEL&RESIDENCES****.
 
TMR po novom vyťažuje 45 ubytovacích jednotiek v hoteli a rezidenciách Kukučka pre súkromných majiteľov, prevažne izby v úrovni LUX a apartmány. TMR vyťažuje spolu v apartmánovom Hoteli Kukučka**** 170 lôžok a prevádzkuje aj reštauračné zariadenie. „Riadenie Hotela Kukučka zo strany obchodu a marketingu je pokračovaním našej stratégie optimálne využiť všetky ubytovacie kapacity, ktoré ponúkajú ski-in ski-out služby pri našich zjazdovkách. Vyťažovanie týchto apartmánov s využitím našich doterajších skúseností by malo priniesť ešte úspešnejší business model pre samotných majiteľov apartmánov. Veríme, že synergický efekt TMR hotelov prinesie pozitíva nielen majiteľom, ale aj klientom, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie priamo na svahu“,  uviedol Bohuš Hlavatý, CEO TMR.
 
Hotel Kukučka****  s vynikajúcou polohou pod Lomnickým štítom sa nachádza neďaleko zjazdoviek v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica. Len pár metrov od hotela sú prístupné turistické chodníky, lanovky a reštaurácia Humno Music Pub. Celý hotelový komplex je rozdelený do 4 budov. V hlavnej budove sa nachádzajú dvojlôžkové izby a apartmány, v rezidenciách sú hosťom dostupné jedno a dvojspálňové apartmány. Rozsiahle hotelové služby uspokoja aj individuálne potreby náročného klienta, ale potešia aj rodiny s deťmi. Štandardnými službami sú room service, laundry service – pranie, žehlenie, WiFi pripojenie, požičovňa bicyklov, lyžiareň, meeting room, detský kútik, wellness centrum so saunami, vírivkou a finess centrom, súkromné parkovisko, domáca tlač a i.  Hotel víta svojich hostí od roku 2011.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku