Google+

Hotel ako zážitok- Design Hotel 21

Už prvý krok do hotela napovie, že ste sa ocitli vo svete extravagancie, ktorý vás priam ohúri svojou originalitou. Vo svete, kde aj taká obyčajná stolička či nočná lampa sú premenené na unikátny dizajnový doplnok. Moderný dizajn, pútavé svetelné efekty, netradičné geometrické tvary a odvážne farby vytvárajú z návštevy Design Hotela 21 skutočný zážitok.

Dielo architektonického štúdia Cakov-Makara nájdete v Bratislave, na Trnavskej ceste, ukryté v príjemnom nádvorí rezidenčného komplexu. Štúdio Cakov-Makara, ktoré sa môže pochváliť takými úspešnými projektami ako sú Night Bar Trafo, reštaurácie Flowers a Camouflage a Hotel Aston, sa pri projekte Design Hotela 21 posunulo znovu o stupienok vyššie.
 
       
 
Na to, ako vznikla myšlienka postaviť design hotel sme sa opýtali patróna projektu Ing. Arch. Kalina Cakova: „Naša spoločnosť už má skúsenosti s projektovaním viacerých hotelov a reštaurácií. Ja osobne pri pobytoch v zahraničí vyhľadávam práve design hotely a na Slovensku takéto niečo doteraz chýbalo. Je to úplne iný koncept v porovnaní s tradičnými hotelmi. Každá izba v hoteli je iná a preto si tu nájde svoje nielen businessman, ale aj zaľúbený párik či motorkár. Každý člen nášho tímu mal na starosti niektorú z izieb a doviedol ju až k výslednému efektu. Hotel sme developovali sami a budeme ho aj prevádzkovať pod vedením skúsených hotelierov. Našim cieľom je hotel zaradiť aj do prestížnej siete Design hotels. Najväčšou výhodou je nekonvenčnosť a originalita hotela, preto sa neobávam konkurencie. Hotel 21 je jednoducho povedané odsúdený na úspech.
 
    
 
Hotel ponúka ubytovanie v 21 izbách a apartmánoch. Každá izba je unikátna, má nielen vlastné meno, ale aj svoju jedinečnú atmosféru. Každá izba je originálna od podlahy až po strop, od  postele až po umývadlo. Každý kus nábytku a každý doplnok je jedinečný, stvorený práve pre konkrétnu izbu.
 
     
 
Nájdete tu všetko- romantické obláčiky, grafiti, orient aj pop art, funkcionaliznus aj retro. To isté platí aj o použitých materiáloch- strohý a minimalisický betón, honosný a luxusný krištál, ultramoderný plast a kov aj prírodné drevené a rastlinné prvky. A tak každá izba je nielen iná na podľad, ale vyvoláva jedinečné pocity, od priam šokujúcej dynamickej energie cez futuristickú belosť a purizmus až po upokojujúcu prírodu.
Jedno je isté už na prvý pohľad, Design Hotel 21 je na Slovensku skutočný unikát.
 
                                          
 
 
 

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku