Google+

MEDUSA GROUP vstúpila na český trh

Presto MEDUSA GROUP Praha Florentinum

Presto od MEDUSA GROUP nájdete už aj v jednom z najväčších pražských biznis centier. Spolu s prvými nájomcami jedného z najväčších pražských biznis centier Florentinum, medzi ktorými sú aj renomované spoločnosti EY alebo advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners privítala tento týždeň svojich zákazníkov aj prvá česká reštaurácia MEDUSA GROUP Presto. Na ploche viac ako 1 200m² ponúka Presto Florentinum vyše 300 stoličiek a je tak najväčším Prestom v skupine MEDUSA GROUP. 

„Česká republika a Praha pre našu skupinu predstavujú logické pokračovanie našej expanzie smerom na západ,“ hovorí majiteľ najväčšej slovenskej gastroskupiny Peter Štecko. „Preto, podobne ako v prípade našej rakúskej Medusy, ani v Čechách neplánujeme prevádzkovať iba jednu reštauráciu. Už dnes intenzívne hľadáme a zvažujeme ďalšie príležitosti, ako sa etablovať aj na tomto trhu. Radi by sme pre s našim českým tímom našli a zrealizovali aspoň jeden ďalší pražský projekt už tento rok.“

Cena kompletného menu (polievka, hlavné jedlo) začína na 128 českých korunách, t.j. cca 4,70€.

Presto MEDUSA GROUP Praha  Presto MEDUSA GROUP Praha

O MEDUSA GROUP

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie MEDUSA v historickom centre Bratislavy. MEDUSA bola vôbec prvým večerným podnikom a cocktail barom v Bratislave s vystúpeniami DJ-ov a v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku (2003) bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. Dnes prevádzkuje skupina takmer tridsať vlastných gastrozariadení, v ktorých pracuje vyše 1 000 zamestnancov. MEDUSA GROUP je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu. Viac info nájdete aj na www.MEDUSAGROUP.sk. 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku