Google+

Grand Hotel Bellevue oslavuje 5. výročie znovuotvorenia

Horný Smokovec, 31. 5. 2012 - Štvorhviezdičkový hotelový komplex Grand Hotel Bellevue oslavuje 8. júna 2012 piate výročie znovuotvorenia.
Zmodernizovaný hotel sa počas 5-tich rokov svojej existencie zaradil medzi obsadzované a obľúbené biznis hotely.
 
 
 
„Vzhľadom na dobré referencie a kvalitu poskytovaných služieb sa Grand Hotel Bellevue neustále snaží získavať nových klientov, obchodných partnerov a starostlivo pristupuje k existujúcej klientele. Hostia si u nás okrem pobytu v magickej prírode Vysokých Tatier môžu užívať relax, aktívny oddych, ale aj biznis priamo pod jednou strechou," hovorí Viktor Kosmák, riaditeľ hotela. Podľa jeho slov si v hoteli prídu na svoje korporátne firmy a spoločnosti, ale aj rodiny s deťmi. Ako ďalej uvádza: „Grand Hotel Bellevue každoročne prichádza s novinkami a ani počas roka 2012 nezaháľa. V súčasnosti sme pre firmy pripravili zaujímavé teambuildingové letné aktivity a individuálna klientela si môže vybrať z relaxačných pobytov: wellness, relax a beauty víkend, antistres program, šport & oddych balíčkov či Letný inclusive. Počas sviatkov je ponuka taktiež pestrá a pripravujú sa špeciálne prázdninové a sviatočné akcie."

Pri príležitosti osláv Grand Hotela Bellevue hostí obdarujeme 50% zľavou v balíčku „Oslavujte s nami". Kúpou tohto balíčka hosť zaplatí len 70 Eur za 2 noci. V cene je zahrnuté ubytovanie s raňajkami, zdarma vstup do wellness a fitnes centra, celodenný vstup do všetkých hotelových športovísk (telocvičňa, squash, billiard, stolný futbal a tenis) a na izbe ich bude čakať malé prekvapenie. V deň osláv bude pre hostí pripravené krájanie narodeninovej torty s ohňostrojom a slávnostný prípitok.
 
Z histórie:
Slávnostné znovuotvorenie vynoveného Grand Hotela Bellevue sa uskutočnilo 8. júna 2007. Prvá etapa rekonštrukcie hotela Bellevue sa uskutočnila v roku 1998. Na jeseň v roku 2004 začala komplexná rekonštrukcia celého areálu, a to prácami na hoteli Šport. Po roku nasledovala výstavba kongresového komplexu a wellness centra. Prepojením oboch hotelov a následnou rekonštrukciou hotela Bellevue vzniklo špičkové hotelové kongresové centrum priamo na úpätí Slavkovského štítu. Veríme, že tento komplex dokázal to, čo si zaumienil vo svojich začiatkoch. Cieľom bolo, no i naďalej ostáva kvalitne a s osobitým prístupom uspokojiť náročnú domácu i zahraničnú klientelu v jedinečnom priestore pre biznis, relax a šport.
 
Grand Hotel Belleveu = hotelový komplex so 140 izbami, kongresovou sálou pre 600 účastníkov, konferenčnými salónikmi, rozsiahlymi gastronomickými službami, wellness centrom a rôznymi možnosťami športového vyžitia. Ideálne miesto pre kongresy, prednášky, firemné podujatia, výstavy, eventy, teambuildingy, oslavy i aktívny oddych v kruhu rodiny.


 

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku