Google+

Hotel DoubleTree by Hilton Bratislava bude mať novú riaditeľku

Bratislava, 20. 12. 2011 - Hotel DoubleTree by Hilton v Bratislave bude mať novú riaditeľku. Od januára 2012 sa ňou stane Ing. Rozwitha Bieber-Kováčiková, ktorá doposiaľ viedla Hotel Yasmin v Košiciach.
„Túto ponuku si veľmi vážim. Riadiť hotel známej nadnárodnej siete DoubleTree by Hilton je česť, ale zároveň aj veľká výzva a zodpovednosť. Mojím prvoradým cieľom vždy boli aj budú spokojní hostia, ktorí si náš hotel aj doteraz vyberali pre komfort a vysokú kvalitu služieb.

 

 

Chcem šíriť dobré meno DoubleTree by Hilton, jeho výhodnú polohu, spojenie so športovo-kultúrnou arénou, jedny z najkomplexnejších kongresových priestorov v hlavnom meste a samozrejme aj excelentné gastronomické služby medzi ďalších potenciálnych záujemcov,“ uviedla budúca riaditeľka luxusného štvorhviezdičkového hotela.

 

Doterajšia riaditeľka Ing. Janka Gantnerová naďalej ostáva členkou predstavenstva hotela. „Mojou úlohou bolo pripraviť hotel na príchod novej riaditeľky. Naďalej sa budem podieľať na jeho fungovaní z postu členky predstavenstva,“ uviedla Janka Gantnerová.

 

   

 

Rozwitha Bieber-Kováčiková  

Ing. Rozwitha Bieber-Kováčiková (1965) je absolventkou obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. V hotelierstve pôsobí dlhé roky. Prvé skúsenosti nadobudla v sieti IHG, v hoteli Holiday Inn. V štvorhviezdičkovom bratislavskom hoteli Crowne Plaza pracovala od roku 2003 ako zástupkyňa obchodného riaditeľa. V roku 2007 sa stala riaditeľkou wellness hotela Park v Piešťanoch. V roku 2008 prijala ponuku na post obchodnej a marketingovej riaditeľky nového štvorhviezdičkového dizajnového Hotela Yasmin v Košiciach, neskôr sa stala jeho riaditeľkou. V januári 2012 vymení rodáčka z Bratislavy metropolu východu za hlavné mesto a stane sa riaditeľkou štvorhviezdičkového hotela známej siete DoubleTree by Hilton.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku