Google+

Doubletree by Hilton Košice oslávil 3. výročie

hotel hilton košice

Košický Hilton, prvý hotel z prestížnej siete Doubletree v strednej Európe, má za sebou už tri roky úspešného pôsobenia na slovenskom trhu. Počas týchto rokov sa mu podarilo vypracovať na pozíciu lídra v poskytovaní hotelierskych, konferenčných a gastronomických služieb na východnom Slovensku.
Predchodcom Doubletree by Hilton bol hotel Slovan, vtedajšia dominanta centra Košíc, ktorá nadväzovala na tradíciu historického hotela Schalkház z roku 1873.

 

Slovan bol v minulosti považovaný za najluxusnejší hotel v Košiciach a bol miestom, kde sa konali rôzne spoločenské podujatia. V roku 2006 sa rozhodlo o veľkej prestavbe hotela Slovan a zaradení do hotelovej rodiny Hilton Worldwide. Po približne dvojročnej kompletnej rekonštrukcii sa zrodil Doubletree by Hilton Košice, ktorý slávnostne otvorili dňa 19. februára 2009.

hotel hilton košice   

Počas celej doby svojej existencie hotel participuje na medzinárodných akciách. Naposledy to bol napríklad veľtrh gastronómie Danubius Gastro, kde získal zlatú medailu vo svojej kategórii práve šéfkuchár Jozef Hromjak z reštaurácie Olive Tree. Samotná reštaurácia hotela Doubletree by Hilton je víťazom ocenenia najlepšia reštaurácia Košického kraja podľa TREND Top 2010. Reštaurácia ponúka širokú paletu zážitkovej gastronómie s dôrazom na stredomorskú kuchyňu.

 

Štvorhviezdičkové ubytovacie zariadenie plní na východnom Slovensku tiež dôležitú funkciu kongresového centra. Priestory hotela s rozlohou viac ako 1 200 m2 sú ideálne pre usporadúvanie konferencií, školení a seminárov, ale aj rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí ako módne prehliadky, castingy a workshopy.

O kvalite služieb hotela Doubletree by Hilton v Košiciach sa presvedčilo aj niekoľko hviezd svetového formátu, mnohé športové tímy či účastníci mnohých konferencií. S poskytnutými nadštandardnými službami, ako sú expresný check-in a 24 hodinový room service, boli nadmieru spokojní a hotel opúšťali s veľmi príjemnými zážitkami.

 

 

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku