Google+

HOTEL GATE ONE

Otvorenie nového štvorhviezdičkového hotela v Bratislave v decembri 2009

Moderný hotel je situovaný v blízkosti bratislavského letiska, v centre novovytvorenej biznis zóny vedľa najväčšieho nákupného centra na Slovensku - Avion Shopping Park. HOTEL GATE ONE je členom hotelovej skupiny SUMMIT HOTELS & RESORTS, ktorá je súčasťou medzinárodnej hotelovej siete PREFERRED HOTEL GROUP.
HOTEL GATE ONE ponúka ubytovanie v 121 moderných, nadštandardne zariadených izbách, vrátane 7 apartmánov. Prevažná väčšina izieb má nadštandardné rozmery od 30 m2 až po 101 m2. Pre tých najnáročnejších je k dispozícii Etage De Luxe – najvyššie poschodie hotela s luxusne vybavenými izbami a apartmánmi, s krásnym výhľadom na celú Bratislavu a s elegantným salónikom Executive Lounge (60 m²).
 
 
Hostí určite poteší nadštandardné moderné technické vybavenie v každej izbe, napr. digitálny konektor HDMI (multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením), herná konzola,  iPOD pripojenie do TV, USB konektor, pripojenie na „play station“ , TV hry i trezor na notebook s možnosťou nabíjania.
Nový HOTEL GATE ONE sa môže pochváliť aj modernými konferenčnými priestormi s najväčšou kapacitou v Bratislave. Priestrannú konferenčnú sálu presvetlenú denným svetlom, s rozlohou 481 m2, je možné posúvnými priečkami rozdeliť až na 6 menších sál.
A la carte reštaurácia s kapacitou 112 miest ponúkne špeciality európskej i domácej kuchyne, s možnosťou otvoreného ´frontcooking´ bufetu. Ideálny miestom na oddych i obchodné rokovania je trendový Lobby Bar s kapacitou 70 miest.
 
  
 
Vo wellness centre na najvyššom poschodí hotela s výhľadom na mesto si hostia vychutnajú bohatú ponuku relaxačných možností: bazén s protiprúdom, jacuzzi, kardio a fitness zóna, suchá a parná sauna, wellness bar i exotické masáže.
 
HOTEL GATE ONE sa stal ako prvý hotel na Slovensku členom medzinárodnej hotelovej aliancie Preferred Hotel Group, ktorá je zložená z piatich renomovaných hotelových značiek Preferred Hotels® & Resorts, Preferred Boutique™, Summit Hotels & Resorts™, Sterling Hotels™ and Historic Hotels of America®.
 
Preferred Hotel Group združuje 700 nezávislých hotelov a rezortov vo viac ako 75 krajinách. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Chicagu a riadi 28 obchodných zastupiteľstiev po celom svete. Hotel Gate One je zaradený pod značku Summit Hotels & Resorts™. 
 
Preferred Hotel Group zabezpečuje služby v oblasti strategického marketingu a obchodu, globálneho distribučného manažmentu, aplikácie stanovených štandardov kvality poskytovaných služieb a konzultácie v oblasti hotelového manažmentu a revenue manažmentu.

Viac informácií:

www.hotelgateone.sk        Summit Hotels & Resorts       Preferred Hotel Group

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku