Google+

Kempinski Hotel River Park je hostiteľom najväčšej konferencie o zahraničnej politike a bezpečnosti v strednej Európe GLOBSEC

kempinski hotel river park bratislava prezidentsky apartman

Kempinski Hotel River Park sa stane opäť hostiteľom medzinárodnej bezpečnostnej konferencie GLOBSEC. Podujatia sa zúčastnia piati predsedovia vlád, generálny tajomník NATO Anders Fogh Rasmussen, švédsky minister zahraničných vecí Carl Bildt a bývalý vrchný veliteľ spojeneckých síl v Afganistane John Allen. Vlani sa GLOBSECu zúčastnilo 800 hostí z viac ako 60 krajín, tento rok sa očakáva približne 850 hostí zo 70 krajín sveta.

„Je pre nás česť byť opäť hostiteľom tak významnej konferencie ako je GLOBSEC. Kempinski Hotel River Park je pripravený poskytnúť hosťom to najlepšie zázemie, či už ide o konferenčné priestory, ubytovanie, catering alebo o prvotriednu obsluhu,“ zhodnotil generálny manažér hotela Gerald Haberhauer. Dodal, že konferencia je výbornou príležitosťou zviditeľniť Bratislavu a Slovensko. Na podujatí je akreditovaných 180 novinárov Výnimočnej situácii sú prispôsobené aj bezpečnostné opatrenia. Pri vstupe do hotela je nainštalovaný bezpečnostný rám na detekciu kovov.

Na špeciálnych hostí je pripravená aj hotelová kuchyňa pod vedením šéfkuchára Björna Juhnkeho. „Do menu pre hostí sme zahrnuli jedlá zo sezónnych surovín, a tak si budú môcť pochutnať napríklad na špargľovej polievke. Pripravujeme však aj jedlá z rýb ako je údený losos, pstruh a tiež kaviár,“ priblížil menu pre diplomatickú špičku šéfkuchár Kempinski Hotela River Park. Hosťom je k dispozícii aj prezidentský apartmán, v ktorom sa budú konať bilaterálne rozhovory. 

Na medzinárodnej bezpečnostnej konferencii GLOBSEC 2014 by sa podľa prezidenta Slovenskej atlantickej komisie (SAC) Rastislava Káčera malo jasne pomenovať, aké riziko prináša situácia na Ukrajine a čo pre Európu znamená postoj Ruska v tejto oblasti. Podujatie sa bude konať v dňoch od 14. do 16. mája. Meno Kempinski hrdo nosí neustále sa rozrastajúca kolekcia významných nehnuteľností po celom svete. 

Bude vás zaujímať aj:

     

Najstaršia luxusná hotelová skupina v Európe si vybudovala reputáciu na viere, že exkluzivita a individualizmus sú kľúčovými faktormi skutočného luxusu. Každý rok tieto kvality oceňuje rastúci počet hostí, keďže Kempinski pridáva do svojho portfólia nové hotely a rezorty v Európe, na Blízkom Východe, v Afrike či Ázii. Aj keď tento rast odzrkadľuje silu a úspech značky Kempinski, kolekcia ostáva kvôli zachovaniu exkluzivity limitovaná.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku