Google+

Novootvorený Hotel Mercure Bratislava Centrum

 

Novootvorený Hotel Mercure Bratislava Centrum je situovaný v centre mesta, v blízkosti železničnej stanice.

Unikátny design interiéru kombinuje čisté línie minimalizmu so žiarivými farebnými prvkami a umeleckými doplnkami v štýle pop-artu.

 

 
Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 170 izbách zariadených v štýle modernej elegancie. Hostí Hotela Mercure Bratislava Centrum iste potešia zaujímavé detaily, ktoré spríjemnia pobyt – espresso machine na prípravu kávy a čaju, pripojenie na internet i štýlové presklené kúpeľne.
 
Okrem štandardných izieb ponúka hotel  46 Privilege izieb a 11 apartmánov s exkluzívnym interiérom a službami. Pri listovaní v dennej svetovej tlači si hostia vychutnajú šálku výnimočnej brazílskej kávy. V Privilege Lounge, ktorý je otvorený 24 hodín denne, sa hostia môžu občerstviť ponukou bufetového menu.
 
  
 
Hotel Mercure Bratislava Centrum poskytuje kvalitné zázemie aj pre organizáciu konferencií a eventov, pre ktoré ponúka 7 kongresových sál, z ktorých najväčšia má kapacitu 120 osôb.
 
Reštaurácia Signature pod vedením šéfkuchára Martina Kovarského prináša novú perspektívu pohľadu na tradičnú slovensku kuchyňu v kombinácii so špecialitami z rôznych kútov sveta. “ Hotel Mercure prichádza s novým konceptom prípravy a servírovania jedál. Hostia reštaurácie budú môcť sledovať na veľkoplošných obrazovkách ako šéfkuchár pripravuje ich hlavný chod alebo dezert,” vysvetľuje riaditeľ hotela Ladislav Olcsváry.
 
Na tlačovej konferencii pri príležitosti oficiálneho otvorenia hotela Antoine Guego, COO pre Slovensko a Maďarsko uviedol: “Predstaviť značku Mercure prostredníctvom otvorenia takého výnimočného hotela je dôležitý krok pre Accor na Slovensku. Prichádzajúci klienti sú najmä z európskych krajín a naši zamestnanci sú pripravení uspokojiť ich želania v maximálnej možnej miere.” Antoine Guego verí hlavne v rastový potenciál domáceho prostredia. "Bratislava  je jedným z najrýchlejšie rastúcich trhov. Verím, že vďaka otvoreniu teraz budeme môcť obslúžiť rastúcu klientelu v rokoch 2011 a 2012“ dodáva Guego,
 
Accor, popredná medzinárodná sieť hotelov, je lídrom na európskom trhu prostredníctvom svojich 4100 hotelov zastúpených v 90 krajinách sveta, kde poskytuje ubytovacie kapacity v počte takmer 500-tisíc izieb. 

Široké portfólio značiek hotelov siete - Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons, Etap Hotel, Formule 1, hotelF1 a Motel 6, rovnako ako pridružené aktivity Thalassa sea & spa či Lenôtre, poskytujú širokú ponuku služieb od luxusných až po úspornejšie.
Mercure je druhá najväčšia hotelová sieť na svete v kategórii stredného rozsahu, s výnimkou Spojených štátov. Prevádzkuje 690 hotelov v 51 krajinách. Stratégia expandovania značky Mercure sa zakladá na budovaní rozsiahlej siete hotelov v jednotlivých krajinách sveta a smeruje prioritne do hlavných miest a veľkých obchodných centier. 
 

 
Rodinu hotelov Mercure spájajú nezameniteľné individualizačné prvky, akými sú napríklad Pure Pleasures, vinotéka Grands Vins Mercure alebo koncept Privilege rooms, ktoré ponúkajú hosťom špičkový štandard vrátane vysoko profesionálnych služieb. Každý Hotel Mercure je však osobitý svojím štýlom, inšpirovaný lokalitou, v ktorej je situovaný.
 
Viac informácií o Hotel Mercure Bratislava Centrum:

http://www.mercure.com/gb/hotel-6840-mercure-bratislava-centrum-opening-date-01-oct-2010/index.shtml

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku