Google+

HORECA PRO 2015

Po prvýkrát sa na Slovensku uskutoční podujatie HORECA PRO 2015 zamerané na víno, pivo, destiláty a kávu. Medzinárodný event spojený s prezentáciami, degustáciami a odborným programom sa bude konať 10.marca 2015 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Prídťe sa aj vy zoznámiť  s novinkami na našom trhu a nájsť si zaujímavé produkty do svojho portfólia.

Podujatie je určené pre profesionálov z HoReCa segmentu, zástupcov  hotelov, reštaurácii, barov, kaviarní, vínoték, e-shopov, cateringových spoločností a ďalších.  

Zámerom HORECA  PRO je predstavenie nového formátu podujatia - konferencie, ktorá v našich podmienkach dlhodobo chýbala. Už od zverejnenia prvotných informácií je o podujatie značný záujem.   

Široká verejnosť nemá na podujatie prístup a účasť HoReCa profesionálov  je možná len na základe predchádzajúcej registrácie.  Cieľom organizátorov je zabezpečiť kvalitný program, prezentujúcich ako aj samotných účastníkov. 

PROGRAM

V rámci celodenného programu na vás čakajú prezentácie, moderované degustácie, panelové diskusie, zóna noviniek na trhu, ochutnávky na slepo a iné zaujímavé aktivity. Prezentovať budú odborníci zo Slovenska a okolitých krajín (Master of Wine, vinári, sommeliéri, sládkovia, marketingoví a PR odborníci, atď).   

Na podujatí bude zároveň možné ochutnať  produkty od viac ako 60 producentov z viacerých krajín. Podrobné infomácie o programe, partneroch a podporovateľoch podujatia, ako aj zoznam prezentujúcich a vystavovateľov nájdete na www.horecapro.sk

Na HORECA PRO 2015 sa môžete registrovať na horecapro.sk/#registry_visitors.
 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku