Google+

KURZ HOTELOVÝ MANAŽMENT 2016-2017

Hľadáte možnosti ako si doplniť štúdium pre postup v kariére alebo plánujete otvoriť vlastný hotel, penzión alebo reštauráciu a potrebujete získať praktické informácie pre založenie a prevádzku penziónu či reštaurácie? Vzdelávacia spoločnosť PTK-ECHO vám už 19. sezónu ponúka jednoročné kombinované štúdium v odbore HOTELOVÝ MANAŽMENT. 

Od skúsených lektorov, ktorí pôsobia na významných pozíciách v oblasti hotelierstva, gastronómie a cestovného ruchu získate aktuálne teoretické aj praktické poznatky z oblasti kontroly a riadenia ubytovacieho a stravovacieho zariadenia, manažmentu prevádzky a služieb, personálneho/komunikačného manažmentu, finančného a gastronomického manažmentu a marketingových stratégií a nástrojov. Akreditovaný kurz je organizovaný v spolupráci so Zväzom hotelov a reštaurácií SR.

Hlavné moduly kurzu:

 • MANAŽMENT PREVÁDZKY A SLUŽIEB
 • GASTRONOMICKÝ MANAŽMENT
 • MARKETINGOVÝ MANAŽMENT
 • FINANČNÝ MANAŽMENT
 • ANIMAČNÉ AKTIVITY V EVENT MANAŽMENT
 • PERSONÁLNY A KOMUNIKAČNÝ MANAŽMENT
   

Doplnkové (voliteľné) kurzy za zvýhodnenú cenu:

 • ONLINE MARKETING
 • COACHING AKO ŠTÝL VEDENIA ZAMESTNANCOV
   

Organizácia štúdia:

Absolvujte tréningy so skúsenými lektormi z branže formou prezentácií a konzultácií na 2 dňových stretnutiach 1 krát mesačne (piatok - sobota). „Osvedčenie o absolvovaní“ s celoštátnou platnosťou získate po vypracovaní záverečnej práce a úspešnom zvládnutí záverečných skúšok.

Zľava -12% pri registrácii do konca júla!

 Základný kurz – 6 modulov (= 6 x 16 hodín štúdia)
 Riadna cena: 1040.00 EUR (+DPH)
 Zvýhodnená cena: 915,00 EUR (+ DPH)
 POZOR: Len do konca júla zľava na kurzovnom 12% !
 Možnosť platby v 2 splátkach. Pre samoplatcov možnosť danej ceny bez DPH! 

 

Zľavy: 7% pre členov ZHR SR

Cena kurzu obsahuje lektorské prezentácie, základnú študijnú literatúru, účasť na manažérskom dni, sprostredkovanie odbornej stáže vo vybranom zariadení, záverečné skúšky so slávnostným ukončením a občerstvením a osvedčenie o získanom vzdelaní s akreditáciou MŠSR.
 

EXTRA PONUKA:

HOTELIERSKY BUSINESS TRIP – PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA
Viacdňový business trip spojený s prehliadkou a prezentáciou vo vybraných hotelových a gastro zariadeniach
a iným pútavým programom. (Zvýhodnená cena pre účastníkov kurzu – Závisí od aktuálneho záujmu a ponuky)

Pre koho je kurz HOTELOVÝ MANAŽMENT určený:

Kurz hotelového manažmentu je vo svojej komplexnosti určený predovšetkým ako výborná teoretická i praktická príprava pre stredný a vrcholový manažment vo sfére hotelierstva. Ponúka rozšírenie a aktualizáciu poznatkov z jednotlivých oblastí hotelového manažmentu a stáva sa tak cenným doplnkom zabehnutej praxe. Nakoľko je kurz certifikovaný MŠ SR, účastníci získavajú osvedčenie, ktoré je platným dokladom, užitočným (a niekedy nevyhnutným) pre spustenie vlastnej prevádzky ubytovacieho alebo stravovacieho zariadenia.

REFERENCIE

„Kurz Moderný hotelový manažment hodnotím veľmi pozitívne. Lektori boli ľudia z praxe s nevyčerpateľnou zásobou praktických príkladov a taktiež zaujímavých a užitočných informácií. Bol to príjemne a užitočne strávený čas, kde som mala možnosť nadviazať nové kontakty v oblasti hotelierstva. Ďakujem ľuďom z PTK-ECHO Group a držím palce pri otváraní ďalších ročníkov kurzu.“

Ivana Leváková, vedúca prevádzky, HOTEL GREEN*** Dolný Kubín

"Hotelierstvo ma vždy lákalo, ale doteraz som s ním mala skúsenosti len zo strany zákazníka - dovolenkára. Rozhodla som sa preto prihlásiť na tento kurz. Bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Jednotlivé moduly viedli vzdelaní ľudia z praxe s dlhoročnými skúsenosťami, o ktoré sa s nami podelili. Nadobudli sme cenné vedomosti aj skúsenosti. Vyučovanie prebiehalo v príjemnej atmosfére a interiéroch viacerých hotelov. Kurz odporúčam každému, či už máte dlhoročnú prax alebo sa do oblasti hotelierstva chystáte práve vstúpiť. V oboch prípadoch bude pre Vás absolvovanie kurzu obohacujúcou skúsenosťou." 

Katarína Szabová, budúca hotelierka

 

Lektori kurzu:

Ing. Zuzana Šedivá má bohaté hotelierske skúsenosti, vo svojom odbore pracuje od roku 1971. Bola jednou zo zakladateliek Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry i Zväzu hotelov a reštaurácií (ZHR) SR. V rokoch 1993–2000 pôsobila vo funkcii viceprezidentky ZHR SR a od roku 2000 do roku 2008 bola jeho prezidentkou. V roku 2008 bola zvolená za viceprezidentku ZHR.

 

Martin Hrabec, riaditeľ a zakladateľ vzdelávacej organizácie „Institut pro trénink pohostinnosti“, ktorý sa zaoberá rozvojom ľudských zdrojov v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva, rozvojom regionálnej gastronómie a cestovného ruchu a prípravou a realizáciou medzinárodných vzdelávacích projektov v oblasti hotelierstva a cestovného ruch.

 

Medzi ďalších lektorov, ktorí sa s vami podelia o svoje skúsenosti, patrí napríklad Ing. Šárka Tittelbachová, vedúca katedry cestovného ruchu na Vysokej škole obchodnej v PraheIveta Pupišová, trénerka v blasti personálneho manažmentu a zákazníckeho servisu, Ing. Michal Pitroň, riaditeľ hotela Chateau Herálec a spoluzakladateľ vzdelávacej organizácie Hospitality Training Institute a Jana Zamboriová, spoluzakladateľka portálu HotelBlog.sk, ktorá sa venuje marketingovému poradenstvu pre hotely a reštaurácie.

 

PRIHLÁŠKA NA STIAHNUTIE

BLIŽŠIE INFORMÁCIE O KURZE

 

Informácie a prihlasovanie účastníkov:
Mgr. Marek Bičkoš, PhD., obchodný riaditeľ
+421-905-745538, marek.bickos@ptkecho.sk

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku