Google+

KURZ MODERNÝ HOTELOVÝ MANAŽMENT 2017-2018

Hľadáte možnosti ako si doplniť štúdium pre postup v kariére alebo plánujete otvoriť vlastný hotel, penzión alebo reštauráciu a potrebujete získať praktické informácie pre založenie a prevádzku penziónu či reštaurácie? Vzdelávacia spoločnosť PTK-ECHO vám už 20. sezónu ponúka jednoročné kombinované štúdium v odbore HOTELOVÝ MANAŽMENT. 

Od skúsených lektorov, ktorí pôsobia na významných pozíciách v oblasti hotelierstva, gastronómie a cestovného ruchu získate aktuálne teoretické aj praktické poznatky z oblasti kontroly a riadenia ubytovacieho a stravovacieho zariadenia, manažmentu prevádzky a služieb, personálneho/komunikačného manažmentu, finančného a gastronomického manažmentu a marketingových stratégií a nástrojov. Akreditovaný kurz je organizovaný v spolupráci so Zväzom hotelov a reštaurácií SR.

Hlavné moduly kurzu:

 • MANAŽMENT PREVÁDZKY A SLUŽIEB
 • GASTRONOMICKÝ MANAŽMENT
 • MARKETINGOVÝ MANAŽMENT
 • FINANČNÝ MANAŽMENT
 • ANIMAČNÉ AKTIVITY V EVENT MANAŽMENT
 • PERSONÁLNY A KOMUNIKAČNÝ MANAŽMENT
   

Doplnkové (voliteľné) kurzy za zvýhodnenú cenu:

 • ONLINE MARKETING
 • COACHING AKO ŠTÝL VEDENIA ZAMESTNANCOV
   

Organizácia štúdia:

Absolvujte tréningy so skúsenými lektormi z branže formou prezentácií a konzultácií na 2 dňových stretnutiach 1 krát mesačne (piatok - sobota). „Osvedčenie o absolvovaní“ s celoštátnou platnosťou získate po vypracovaní záverečnej práce a úspešnom zvládnutí záverečných skúšok.

Zľava -220€ pri registrácii do konca septembra!

 Základný kurz – 6 modulov (= 6 x 16 hodín štúdia)
 Riadna cena: 1 260,00 EUR (+DPH)

 POZOR: Len do konca septembra zľava na kurzovnom -220€ !

 Možnosť platby v 2 splátkach. Pre samoplatcov možnosť danej ceny bez DPH! 

 

Zľavy: 7% pre členov ZHR SR

Cena kurzu obsahuje lektorské prezentácie, základnú študijnú literatúru, účasť na manažérskom dni, sprostredkovanie odbornej stáže vo vybranom zariadení, záverečné skúšky so slávnostným ukončením a občerstvením a osvedčenie o získanom vzdelaní s akreditáciou MŠSR.

Pre koho je kurz HOTELOVÝ MANAŽMENT určený:

Kurz hotelového manažmentu je vo svojej komplexnosti určený predovšetkým ako výborná teoretická i praktická príprava pre stredný a vrcholový manažment vo sfére hotelierstva. Ponúka rozšírenie a aktualizáciu poznatkov z jednotlivých oblastí hotelového manažmentu a stáva sa tak cenným doplnkom zabehnutej praxe. Nakoľko je kurz certifikovaný MŠ SR, účastníci získavajú osvedčenie, ktoré je platným dokladom, užitočným (a niekedy nevyhnutným) pre spustenie vlastnej prevádzky ubytovacieho alebo stravovacieho zariadenia.

REFERENCIE

Kurz „Moderný hotelový manažment“ od PTK-ECHO GROUP hodnotím naozaj pozitívne. V hotelierstve pôsobím pár rokov, avšak nemám absolvovanú školu, ktorá by sa venovala tejto oblasti. Na základe kladných recenzií a osobných odporúčaní som sa rozhodol prehĺbiť teoretické poznatky z oblasti hotelierstva práve v tomto komplexnom kurze. Nebolo to však iba o teórii, pretože samotný kurz je veľmi praktický. Lektori sú odborníci z brandže. Sú to ľudia, ktorí sa aktívne hotelierstvu venujú a dokážu svoje skúsenosti posunúť ďalej na študentov. Kurz ma nesmierne obohatil po viacerých stránkach a teším sa ako budem môcť nové vedomosti aplikovať do praxe v každodennej prevádzke ubytovacieho zariadenia. 

Dušan Lukáč, Sales & Marketing Manager, Hotel Grand Žilina, absolvent kurzu v ročníku 2016-17

 

„Kurz Moderný hotelový manažment hodnotím veľmi pozitívne. Lektori boli ľudia z praxe s nevyčerpateľnou zásobou praktických príkladov a taktiež zaujímavých a užitočných informácií. Bol to príjemne a užitočne strávený čas, kde som mala možnosť nadviazať nové kontakty v oblasti hotelierstva. Ďakujem ľuďom z PTK-ECHO Group a držím palce pri otváraní ďalších ročníkov kurzu.“

Ivana Leváková, vedúca prevádzky, HOTEL GREEN*** Dolný Kubín

"Hotelierstvo ma vždy lákalo, ale doteraz som s ním mala skúsenosti len zo strany zákazníka - dovolenkára. Rozhodla som sa preto prihlásiť na tento kurz. Bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Jednotlivé moduly viedli vzdelaní ľudia z praxe s dlhoročnými skúsenosťami, o ktoré sa s nami podelili. Nadobudli sme cenné vedomosti aj skúsenosti. Vyučovanie prebiehalo v príjemnej atmosfére a interiéroch viacerých hotelov. Kurz odporúčam každému, či už máte dlhoročnú prax alebo sa do oblasti hotelierstva chystáte práve vstúpiť. V oboch prípadoch bude pre Vás absolvovanie kurzu obohacujúcou skúsenosťou." 

Katarína Szabová, budúca hotelierka

 

Lektori kurzu:

Martin Hrabec, riaditeľ a zakladateľ vzdelávacej organizácie „Institut pro trénink pohostinnosti“, ktorý sa zaoberá rozvojom ľudských zdrojov v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva, rozvojom regionálnej gastronómie a cestovného ruchu a prípravou a realizáciou medzinárodných vzdelávacích projektov v oblasti hotelierstva a cestovného ruch.

 

 

Iveta Pupišová: „Hotely patria k celému môjmu profesionálnemu životu. Moja prvá skúsenosť bola práca
recepčnej vo vtedy najlepšom hoteli spoločnosti INTERHOTEL Ružomberok, v Hoteli Boboty. Tu som pri
prvých kontaktoch so zákazníkmi pochopila, že hotel ku mne patrí a akú dôležitú úlohu má v hotelovom
komplexe RECEPCIA.“ 

 

 

BLIŽŠIE INFORMÁCIE O KURZE

 

Informácie a prihlasovanie účastníkov:
Mgr. Marek Bičkoš, PhD., obchodný riaditeľ
+421-905-745538, marek.bickos@ptkecho.sk

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku