Google+

TOP 10 slovenských hotelov podľa Tripadvisor Traveller´s choice 2014

Už 12-ty rok udeľuje najvýznamnejší svetový cestovateľský portál Tripadvisor.com ocenenia najlepšie hodnoteným hotelom. Ocenenia sa udeľujú v kategóriách podľa destinácie a typu hotelov. Takto vyzerá rebríček TOP 10 hotelov na Slovensku podľa online hodnotení.

Kliknite na fotografiu pre spustenie slideshow

Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014

Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014  Tripadvisor-Najlepsie-Hotely-na-Slovensku-2014
 

O Tripadvisor.com

Tripadvisor je nielen najnavštevovanejším, ale aj najhodnovernejším zdrojom informácií pre cestovateľov, založeným na hodnotení hotelov, reštaurácií, destinácií a turistických atrakcií. V počte vyše 260 miliónov návštevníkov mesačne a 125 miliónov hodnotení a 3,1 milióna registrovaných podnikov predstavuje najväčšiu online komunitu cestovateľov. Tripadvisor prevádzkuje svoje portály v 34 krajinách sveta vrátane Číny (pod značkou daodao.com).

Pre hotely poskytuje Tripadvisor nástroje pre online reputation management v rámci vlastného biznis konta na Tripadvosor.com, manažovaním profilu hotela a možnosťou reagovať na hodnotenia. Okrem toho Tripadvisor ponúka moduly a aplikácie, ktoré môžu hotely využiť na vlastných webstránkach a v profiloch na sociálnych sieťach.

Bližšie informácie nájdete na: tripadvisor.com/Owners

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku