Google+

Od počítača priamo do hotela. Vďaka virtuálnym prehliadkam Google

Hľadám hotel. Naša firma usporadúva konferenciu a ja potrebujem nájsť správne priestory. Miestnosť chcem vidieť na vlastné oči, akoby som v nej stál. No problem! Už aj slovenské hotely sa môžu stať súčasťou virtuálnych prehliadok Google Street View.

Presne tak, spoločnosť Google sprístupnila túto modernú službu už aj u nás, a tak môže zákazník prostredníctvom Google máp virtuálne vkročiť z ulice priamo do priestorov hotela.  

Vyššia návštevnosť webstránky

Pre hotely, ktoré si potrpia na vzhľade interiéru, je to skvelá možnosť, ako ukázať výnimočné priestory a zaujať potenciálneho zákazníka. V zahraničí je táto služba už bežne využívaná, zahraniční hostia sa teda určite potešia, keď si vďaka virtuálnym prehliadkam budú môcť prezrieť aj naše hotely. Google Street View navyše prináša hneď niekoľko výhod. Vďaka aktívnej prehliadke sa zvýši návštevnosť webovej stránky hotela. Do virtuálnej prehliadky je totiž možné vložiť množstvo informácií – obrázky, logo, audio aj video súbory, aj odkaz na webový portál. 

O krok vpred

Hotel, ktorý si zákazník prezrie vďaka virtuálnej prehliadke, môže viac zaujať. Či už ide o bežného hosťa, ktorý hľadá ubytovanie, alebo o manažéra, ktorý potrebuje zabezpečiť vhodnú miestnosť pre firemné školenie či konferenciu. Obaja si prezrú, čo hotel ponúka pohodlne od počítača, či mobilu. Google Street View prehliadky sú podporované na všetkých platformách [Windows, Mac OS, iPhone, Android aj Windows Mobile]. Navyše, byť súčasťou najpoužívanejšieho internetového vyhľadávača na svete, je bez debát veľká prestíž. Cena za túto službu je pritom viac než výborná. Záujemcovia totiž neplatia žiadne mesačné paušály za prenájom virtuálneho priestoru. Len jednorázovú, veľmi prijateľnú a férovú sumu za vyhotovenie virtuálnej prehliadky. Prehliadky je taktiež možné zobraziť na vlastných webových stránkach, či na Facebookovej stránke.

Ak máte záujem o virtuálnu prehliadku, kontaktujte certifikovaného fotografa:

Matt Rybansky
+421 911 922 922, info@mattrybansky.com

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku