Google+

TRIPADVISOR Travellers choice 2013

tripadvisor, hodnotelia hotelov, hotelovy marketing, online marketing

Už 11-ty rok v poradí udeľuje najvýznamnejší svetový cestovateľský portál Tripadvisor.com ocenenia najlepšie hodnoteným hotelom. Ocenenia sa udeľujú v kategóriách podľa destinácie a typu hotelov. V európskom top rebríčku sa na ako štvrtý umiestnil pražský Hotel Aria, na 14. mieste Achymist Hotel and Spa Praha a na 23. mieste slovenský Marrol´s Boutique Hotel Bratislava, ktorý kraľuje aj slovenskému rebríčku.

V slovenskej TOP 20 dominujú bratislavské hotely aj vďaka vyššiemu počtu hodnotiteľov. Tatranský Grand Hotel Kempinski High Tatras sa umiestnil na 7. mieste a košický DoubleTree by Hilton na 8. mieste.

TOP 20 slovenských hotelov podľa
TRIPADVISOR Travelers choice 2013:

1. Marrol's Boutique Hotel
2. Kempinski Hotel River Park Bratislava
3. Mamaison Residence Šulekova
4. Sheraton Bratislava Hotel
5. Arcadia Hotel Bratislava
6. Mercure Bratislava Centrum
7. Grand Hotel Kempinski High Tatras
8. DoubleTree by Hilton Košice
9. Art Hotel Willliam Bratislava
10. Falkensteiner Hotel Bratislava
11. Austria Trend Hotel Bratislava
12. NH Gate One Bratislava
13. Hotel Kaskády Sliač
14. Crowne Plaza Bratislava
15. Abba Bratislava Hotel
16. DoubleTree by Hilton Bratislava
17. Bristol Hotel Košice
18. Holiday Inn Žilina
19. Radisson Carlton Hotel Bratislava
20. Danubius Health Spa Resort Thermia Palace

Medzi najlepšie hodnotenými hotelmi podľa kvality služieb sa okrem vyššie uvedených hotelov do TOP 25 rebríčka dostali aj Tulip House Hotel, Hotel Danubia Gate Bratislava, Hotel Skaritz, Hotel Michalská brána, Hotel Set a Grand Hotel Starý Smokovec.

O Tripadvisor.com

Tripadvisor je nielen najnavštevovanejším, ale aj najhodnovernejším zdrojom informácií pre cestovateľov, založeným na hodnotení hotelov, reštaurácií, destinácií a turistických atrakcií. V počte vyše 60 miliónov návštevníkov mesačne a 75 miliónov hodnotení predstavuje najväčšiu online komunitu cestovateľov. Tripadvisor prevádzkuje svoje portály v 30 krajinách sveta vrátane Číny (pod značkou daodao.com).

Pre hotely poskytuje Tripadvisor nástroje pre online reputation management v rámci vlastného biznis konta na Tripadvosr.com, manažovaním profilu hotela a možnosťou reagovať na hodnotenia. Okrem toho Tripadvisor ponúka moduly a aplikácie, ktoré môžu hotely využiť na vlastných webstránkach a v profiloch na sociálnych sieťach.

Bližšie informácie nájdete na: http://www.tripadvisor.com/Owners

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku