Google+

TREND konferencia horeca manažment 2011


Konferencia týždenníka TREND o turizme sa tento rok zameria na lekcie, ktoré majiteľom a topmanažérom hotelov i reštaurácií uštedrila ekonomická kríza. Dva roky poklesu príjmov a redukovaných ziskov boli tvrdou skúškou podnikateľských plánov, no súčasne inšpirovali k dobrým nápadom, ako uspokojiť a prípadne oživiť záujem klientov o služby v cestovom ruchu.  
Akým spôsobom ovplyvní podnikanie v turizme nástup novej vlády? Pochopí ekonomické prínosy tohto odvetvia a uzná, že rozumné investície môžu pomôcť aj ekonomike Slovenska, rovnako ako je to v iných krajinách? To je úvodná téma TREND konferencie HORECA 2011. Nebudeme len presviedčať presvedčených, ale pozvali sme aj zástupcov Ministerstva financií SR, aby si vypočuli argumenty hotelierov. 
http://www.hotelblog.sk/modules/fckeditor/fckeditor/editor/images/spacer.gif
 
Previerkou súčinnosti štátu, samosprávy i odvetvia cestovnému ruchu bude svetový šampionát v hokeji. Očakávaní je veľa a diskusia o pripravenosti všetkých zainteresovaných nás môže priblížiť k ich naplneniu. Aby nedošlo na slová skeptikov, ktorí už dnes hovoria o veľkom fiasku, ale naopak, aby majstrovstvá sveta propagovali našu krajinu ako zaujímavú destináciu práve cez skúsenosť návštevníkov šampionátu.
 
Kríza ukázala, že turizmus je biznis ako každý iný, možno ešte ťažší. Aké poučenia získali investori, ako hodnotia situáciu na trhu a jej trendy? Vlna investícií do cestovného ruchu signalizuje, že udržanie klientov a získanie nových vyžaduje širšiu ponuku a viac zážitkov. A takisto spoluprácu podnikateľov, ktorá dokáže urobiť atraktívnym celý región. Na konferencii predstavíme hotelierov, ktorí na krízu vytiahli vlastné riešenia a dosiahli úspech.
 
TREND konferencie bývajú vždy miestom odborných diskusií, nových nápadov, ale najmä odhaľovania trendov. Nezriedka sa inšpirácia z takejto konferencie neskôr pretaví do nových projektov alebo otvorenia novej oblasti podnikania. Konferencia o turizme je tiež tradične o krok vpredu pred trhom, otvára nové obzory, upozorňuje na to, čo príde. Zoznam domácich aj zahraničných odborníkov, ktorí sa jednotlivých panelov zúčastnia je zárukou, že tieto dva dni budú plné inšpirácie, nových informácií a dôležitých kontaktov.
 
  
TREND konferencia HORECA manažment 2011
8. – 9. február 2011, hotel Holiday Inn Trnava
Viac informácií nájdete na: www.trendkonferencie.sk
 
 
 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku