Google+

Hotely TMR predstavili nový koncept pre zdravie a relax

Hotely Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) prichádzajú s novým konceptom pre zdravie a relax svojich hostí s názvom Tatry wellness elixír. Nejde pritom len o elixír v podobe nápoja, ale o komplexnú starostlivosť o hosťa v zmysle wellbeing, ktorá stavia na pôvodných hodnotách tatranského kúpeľníctva a spája ich s inovatívnym prístupom k wellness rozmaznávaniu. Každý hotel skupiny TMR je zameraný na inú hodnotu: zdravie, harmónia, vitalita, relax, energia a omladenie. 

Wellness pobyty sú trendom súčasného cestovného ruchu a obdobie jesene je ideálne pre relax po lete. Hotely TMR vyvinuli nový wellness koncept s cieľom poskytnúť hosťom výnimočnú starostlivosť a dopriať im načerpanie nových síl počas pobytu v Tatrách. „Dopriať si dostatočne dlhý čas na oddych a zregenerovať sa v dnešnej uponáhľanej dobe, je pre mnohých luxusom. Krátkodobé ozdravné pobyty v jedinečnej horskej klíme si obľubuje stále viac aktívne pracujúcich ľudí. Wellness turistika zaznamenala v posledných rokoch veľký boom. Babie leto je v Tatrách najkrajším obdobím vďaka ustálenému počasiu. V našich hoteloch je návštevníkom dopriata inovatívna starostlivosť pre doplnenie energie,“ uviedla Alena Spišiaková, marketingová manažérka TMR hotels.

Tatry Wellness Elixír predstavuje inovatívny koncept pre relax a zdravie – spojenie tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarných účinkov tatranskej prírody a pobytu v horách a modernej wellness starostlivosti. Hostia ubytovaní vo wellness hoteloch TMR sa stretnú s novinkou v každej oblasti svojho pobytu. Pri raňajkách a vo wellness centrách ich zadarmo osviežia bylinkové čaje alebo voda s pozitívnymi účinkami pridaných krištáľov.

Elixír ide aj cez žalúdok v podobe darov prírody, ktoré sú podávané pred alebo po procedúrach (jahody, maliny, čučoriedky a i.), ale aj v zdravej alternatíve na jedálnom lístku. O pokojný spánok sa postará bylinkový vankúš, pričom zloženie byliniek je v každom hoteli iné. 

Elixír sa zameriava aj na krásu tela, v podobe inovatívnych masáží a ošetrení. Príkladom je masáž tatranským drevom, demänovský kúpeľ v drevenej kadi alebo masáže podľa fázy mesiaca. Tatranský elixír si môže návštevník zobrať aj domov v podobe špeciálne namiešanej prírodnej kozmetiky, ktorá je zároveň ideálnym darčekom pre blízkych.

Jednotlivé hotely TMR v rámci konceptu zastávajú svoju hodnotu

Hotel Grand Jasná stelesňuje zdravie, hotel Tri Studničky v Demänovskej Doline harmóniu, Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici vitalitu, Grandhotel v Starom Smokovci relax, Hotel FIS na Štrbskom Plese energiu a Hotel Srdiečko na južnej strane Chopku omladenie. Spolu vytvárajú jedinečnú kolekciu wellness starostlivosti a prinášajú kolekciu produktov, čajov či vlastnej kozmetiky. 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku