Google+

Originálna kolekcia terapií Mountains of Love v Kempinski hoteloch

Sieť luxusných spa, nachádzajúcich sa v oboch hoteloch Kempinski na Slovensku a tiež v hoteli Crowne Plaza, rozširuje svoju ponuku o originálnu kolekciu terapií Mountains of Love značky MCELY BOUQUET.

Unikátne masážne oleje na báze extraktov z tatranských bylín, a to najmä borovice, šalvie, borievky a levandule sa budú od apríla používať v ZION SPA vo Vysokých Tatrách pri niekoľkých značkových procedúrach.

„Som veľmi rada, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu práve so značkou MCELY BOUQUET, pretože jej línia je založená na tradičnej bylinnej aromaterapii. V kolekcii, ktorá bola vytvorená na mieru pre ZION SPA v Grand Hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách, sa spájajú princípy tatranskej liečivej prírody s bylinkárskou tradíciou Slovákov a Čechov a najnovšími poznatkami v oblasti aromaterapie,“ vysvetlila dôvody uvedenia novej kozmetickej rady riaditeľka ZION SPA Anna Jarinová. Cieľom bolo dopriať hosťom spa výnimočný zážitok. Lyžiarom poskytnúť úľavu od fyzickej únavy a ostatným hosťom uvoľnenie od psychického napätia či bežného stresu.

Autorkou kolekcie, ktorá bude k dispozícii hosťom v Grand Hoteli Kempinski High Tatras, je Inéz Cusumano. „Už roky sa zaoberám vytváraním originálnych prírodných kozmetických produktov a terapií pre značku MCELY BOUQUET. Keďže som sa pod Tatrami narodila, pri tvorbe kolekcie pre ZION SPA, som cítila nielen nadšenie, ale aj rešpekt,“ priblížila vznik kolekcie jej autorka Inéz Cusumano, ktorá je tiež majiteľkou Chateau Mcely, kde sa produkty vyrábajú.

Od 12. apríla 2014 si budú môcť hostia Grand Hotela Kempinski High Tatras vychutnať viaceré nové tatranské terapie. Relaxačná terapia „Mountains of Love“ je špeciálna tým, že masáž je vykonávaná afrodiziakálnymi olejmi a svaly a dýchacie cesty uvoľňuje extrakt borovice. Jedinečnou novinkou v ponuke je aj osviežujúci rituál „Pine & Lime“, ktorý upokojí myseľ a detoxikuje organizmus vďaka výťažkom z borovice, citrusov a levandule. Výnimočným zážitkom je masáž „Juniper Tonic“, ktorá sa robí nahriatym olejom a mešcami s bylinkami a uvoľňuje svalstvo unavené po túre či lyžovačke. V dvoch variantoch – pre dámy a pánov, je v ponuke kozmetické ošetrenie pleti „Three Wells of Youth“. Doplnkom terapií sú aj exkluzívne produkty, ktoré si môžu hostia zakúpiť na domáce použitie originálnych esenciálnych olejov alebo tiež ako darček.

Hotely Grand Hotel Kempinski High TatrasKempinski Hotel River Park patria do portfólia spoločnosti Best Hotel Properties a.s. Okrem týchto hotelov má spoločnosť v portfóliu aj hotel Crowne Plaza v Bratislave, moskovské hotely Kadashevskaya a Baltschug Kempinski a taktiež reštauráciu Buddha – Bar v Prahe. Akcie spoločnosti Best Hotel Properties a.s., sú kótované na Burze cenných papierov v Bratislave.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku