Google+

Chcete žiť zdravšie? Zapojte sa do súťaže o ´zdravé darčeky´

Súťaž bola ukončená 11.9.2009.

 

Ekologická panvica Green Pan

 
Teraz môžete vyprážať zdravo, bez tuku a predovšetkým bez nebezpečných látok!
Každý má niekde v skrini panvicu s nepriľnavým povrchom a pritom netuší, že každým jej použitím sa do tela môžu dostávať nebezpečné látky, ktoré sú podozrivé ako karcinogény. Na vine sú látky PTFE a PFIB, ktoré sa bežne používajú na výrobu panvíc s nepriľnavým povrchom.
Ekologická panvica Green Pan neobsahuje nebezpečné chemikálie a navyše na nej môžete vyprážať bez použitia tuku, jej povrch je nepriľnavý a odolný proti poškriabaniu.
Panvice Green Pan sú vyrobené nielen s ohľadom na vaše zdravie, ale aj na životné prostredie. Použité materiály sú recyklované. Pri výrobe sa používa čo najmenej energie, aby sa vyprodukovalo až o 60 % menej CO2.
 
 

Filtračná konvica BRITA – kryštálovo čistá voda vynikajúcej chuti

 
Voda z kohútika, napriek tomu, že je nezávadná, môže obsahovať látky, ktoré ovplyvňujú jej chuť a zápach. Medzi tieto látky patrí napr. chlór, organické nečistoty a niektoré pesticídy. Vodný filter BRITA znižuje obsah týchto látok a tiež ťažkých kovov, napr. olova, medi, hliníka a tým zlepšuje chuť a vzhľad teplých i studených nápojov. BRITA je taktiež ideálna pre varenie a prípravu jedál. Navyše redukuje prechodnú tvrdosť vody. Filtrovanou vodou môžete nahradiť vodu balenú vo fľašiach a tak ušetriť.
 
Vyplňte krátky dotazník a vyhrajte atraktívne ceny:
 
1.-  3. miesto: 1x panvica Green Pan a 1x filtračná konvica Brita
4.-  6. miesto: 1x panvica Green Pan
7.- 23.miesto: 1x filtračná konvica Brita
 
Výhry venuje spoločnosť Potten & Pannen - Staněk s.r.o.
 
Súťaž bola ukončená 11.9.2009.
 
Inzercia:
 

DOTAZNÍK: 
 
Kontaktné údaje

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku