Google+

Podmienky uverejňovania diskusných príspevkov a blogov

Naší cieľom je vytvoriť priestor pre interaktívnu komunikáciu prospešnú pre prispievateľov i čitateľov. Na to, aby sme tento cieľ dosiahli, je potrebné určiť si základné pravidlá uverejňovania diskusných príspevkov a blogov. V prípade ich nerešpektovania si vyhradzujeme právo bez predchádzajúceho upozornenia vymazať obsah príslušnej písomnej komunikácie alebo zablokovať užívateľské konto.

V písomnej komunikácii na www.hotelblog.sk je zakázané:

  • Uverejňovať diskusné príspevky a blogy, ktoré obsahujú vyhrážky, obťažovanie, osobné útoky a vulgárne slová. Zakázané sú príspevky, ktoré obsahujú alebo podnecujú obťažovanie, nactiutŕhanie, násilie, nenávisť, fanatizmus, rasizmus, vulgarizmus a iné protizákonné texty.
  • Je zakázané sa vystupovať pod menom konkrétnej inej osoby, ktorá by mohla byť týmto konaním poškodená (nevzťahuje sa to na vystupovanie pod prezývkou, ktorá nie je menom konkrétnej inej osoby).
  • Je zakázané vkladať na stránku opakovane ten istý príspevok, vkladať na stránku opakovane odkazy, výrazné textové alebo grafické prvky na konkrétnu webovú stránku s cieľom jej propagácie. Je zakázané svojvoľne propagovať v diskusiách a blogoch komerčné služby a produkty alebo zverejňovať odkazy na iné webové stránky.
  • Je zakázané uverejňovať na stránke údaje o identite iných diskutujúcich, ich adresy a telefónne čísla. V záujme ochrany vlastných osobných údajov neposkytujte v diskusných príspevkoch a blogoch osobné a kontaktné údaje, ktoré by mohli ľahko zneužité.

Hotelblog.sk nezodpovedá za obsah vložený používateľmi stránky. V prípade podozrenia, že iní používatelia porušujú tieto podmienky, informujte nás prosím na adrese hotelblog@hotelblog.sk.

Texty zverejnené na www.hotelblog.sk sú chránené autorským právom a preto ich ďalšie kopírovanie a zverejňovanie je bez predchádzajúceho súhlasu HOTEL BLOG zakázané. V prípade záujmu o využite textov alebo materiálov z www.hotelblog.sk nás kontaktujte na adrese hotelblog@hotelblog.sk.

Vyhradzujeme si právo Podmienky uverejňovania diskusných príspevkov a blogov na www.hotelblog.sk kedykoľvek upraviť.

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku