Google+

BARMANI/-KY a ČAŠNÍCI/-ČKY pre prácu v ANGLICKU

Miesto práce:
Južné a severné Anglicko, Cornwall, Devon, Škótsko
Náplň práce:

BARMAN/-KA:

Príprava nápojov a koktejlov podľa nápojového lístka. Spolupráca pri zostavovaní nápojového lístka. Reprezentatívne servírovanie pripravených nápojov. Zodpovednosť za chod baru. Prerozdelovanie prác pomocnému personálu.

Počet pracovných hodín je minimálne 35 hodín do týždňa, ubytovanie je zabezpečené spolu s prácou formou live-in. Strava počas zmeny zdarma.

Je potrebný barmanský certifikát, predošlá prax v trvaní min. 1 rok v podobnej pozícii podložená odporúčaniami, dobrá znalosť AJ a možnosť a chuť vycestovať čo najskôr. Možnosť získania odporúčaní pre budúcnosť.

ČAŠNÍK/-ČKA:

Vítanie a usádzanie hostí, vybavovanie objednávok, servírovanie nápojov a jedál, zákaznícky servis, zúčtovanie, zodpovednosť za čistotu a reštauračných priestorov. Počet pracovných hodín je minimálne 35 hodín do týždňa, ubytovanie je zabezpečené spolu s prácou formou live-in. Strava počas zmeny zdarma.

Je potrebná predošlá prax v trvaní min. 1 rok v podobnej pozícii podložená odporúčaniami, dobrá znalosť AJ a možnosť a chuť vycestovať čo najskôr. Možnosť získania odporúčaní pre budúcnosť.

Výhody práce:

- Nadobudnutie nových skúseností a referencií
- Zdokonalenie sa v AJ
- Komplexné vybavenie pred vycestovaním

Ponúkaný plat:
v závislosti od pozície 5.73-8.00 GBP/ hod
Pracovný pomer:
Hlavný pracovný pomer
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
Stredoškolské odborné
Jazykové znalosti:
Anglický
Iné:

Požadovaná prax: min. 6 mesiacov

Iné požiadavky:
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš profesný životopis a fotografiu tváre, spolu s odporúčaniami na poprad@apprimeagency.com. Do subjektu uveďte názov pozície o ktorú máte záujem. Následne Vás bude kontaktovať jeden z našich konzultantov. Prípadne si dohodnite osobné stretnutie na tel. č. 0911 172 278 a následne dostavte na našu pobočku v Poprade.

O spoločnosti
Kontaktné údaje:
APPRIME agency
Tomášikova 2
058 01 Poprad
Kontaktná osoba:
Monika Kolčáková
0911 172 278

Milí potencionálni klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku