Google+

Čašníčka (dobrá znalosť AJ)

Miesto práce:
Veľká Británia, Grécko, Cyprus
Náplň práce:

Práca čašníčky v rôznych reštauráciach, kaviarničkách - bežné činnosti v reštaurácii / bare - objednávanie, servírovanie jedál a nápojov, upratovanie zo stolov, udržiavanie čistoty reštaurácie, pomoc v kuchyni pri podávaní jednál a pod. - výhodou pri práci v gastronómií a práci čašníčky je dobrý plat, ubytovanie (v Grécku spolu so stravou zdarma) a tringelty :)

Výhody práce:

- komplexné vybavenie pred vycestovaním
- možnosť umiestnenia aj bez znalosti AJ
- ubytovanie zabezpečené spolu s prácou v blízkosti miesta výkonu práce

Ponúkaný plat:
od 5.73 GBP / hod - 700 EUR / mes. netto
Pracovný pomer:
Hlavný pracovný pomer
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
Stredoškolské odborné
Jazykové znalosti:
Anglický
Iné:

Požadovaná prax: min. 6 mesiacov

Iné požiadavky:

V prípade záujmu nám zašlite profesný životopis opisujúci Vaše pracovné skúsenosti spolu s fotografiou tváre a odporúčaniami na poprad@apprimeagency.com. Do predmetu správy skopírujte názov tohto inzerátu. Následne Vás bude kontaktovať jeden z našich konzultantov.

O spoločnosti
Kontaktné údaje:
APPRIME agency
Tomášikova 2
058 01 Poprad
Kontaktná osoba:
Monika Kolčáková
0911 172 278

Milí potencionálni klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku