Google+

V Bešeňovej vyrástlo nové kongresové centrum

V Bešeňovej vyrástli nové kongresové priestory, ktoré ponúkajú kapacitu pre 500 ľudí. Kongres, ubytovanie, reštaurácie a wellness sú „pod jednou strechou“. Nové kongresové priestory ponúkajú nové možnosti na ploche až 1000 m2. Najväčšia sála má kapacitu až 350 miest (kino sedenie), v tejto sále sú k dispozícii 3 tlmočnícke kabíny. Ďalšia sála ponúka 100 miest na sedenie a tretia miestnosť 50 miest. Jednotlivé miestnosti sú medzi sebou prepojené.

Nové priestory sú vybavené modernou technikou, ktorá poskytne dokonalé technické zázemie pre každú firemnú akciu.  Pred sálami sa nachádza foajé s výhľadom na vodný raj. Sály sú navrhnuté tak, aby zapadli do osobitej architektúry areálu, sú veľmi elegantné a štýlové. Konferenčné priestory majú vlastnú recepciu.

Zo všetkých  priestorov je  exkluzívny výhľad  na Liptovské pohoria. Do kongresových miestností je prístup tak z externého prostredia ako aj priamo z areálu.

„V posledných rokoch sme v GINO PARADISE Bešeňová zaznamenali veľký záujem o organizáciu firemných akcií, avšak nevedeli sme ponúknuť kapacitne dostatočné priestory pre väčšie firmy a skupiny. Preto sme sa rozhodli vybudovať moderné kongresové centrum, ktoré splní požiadavky aj tých najnáročnejších klientov,“ hovorí Lýdia Chovancová, marketingová riaditeľka vodného raja.

Firemná akcia sa nezaobíde bez kvalitnej gastronómie. Priamo pod kongresovým centrom je nová reštaurácia pre viac ako 170 ľudí. Súkromie a pohodlie v rámci reštaurácie poskytuje salónik. Priamo pri kongresovom centre sa nachádza ďalšia reštaurácia s barom. Ako jeden z mála, GINO PARADISE Bešeňová poskytuje dostatočný počet ubytovacích kapacít (550 lôžok) v 4** hoteloch LUKA, GIO, TERMAL A GIGA. Vodný raj tak ponúka účastníkom kongresu komplexné služby na jednom mieste.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku