Google+

Nové Best Western konferenčné centrum v Košiciach

Best Western hotel Roca otvoril nové konferenčné centrum s banketovou sálou pre 200 osôb. Na hostí čaká rozlične kombinovateľná hala s moderným technickým vybavením. „Podnetom pre vybudovanie konferenčnej haly bol veľký dopyt po kongresových službách v Košiciach“, hovorí Ing. Gabriela Kudičová, riaditeľka Best Western hotela Roca, a dopĺňa: „Región Košíc je každoročne miestom konania mnohých konferencií, seminárov a kongresov. Ich organizátori vyhľadávajú veľké a hlavne profesionálne vybavené kongresové priestory. Veľká konferenčná miestnosť má rozlohu takmer 240 ma vstupná hala 150 m2. Všetky priestory sú plne klimatizované a presvietené denným svetlom s možnosťou zatemnenia. Ponúkajú technické vybavenie na najvyššej úrovni. K dispozícii je tiež najmodernejšia tlmočnícka technika. Podujatia, kongresy je možné nahrávať, ale aj prenášať naživo.“

Trojhviezdičkový mestský hotel v druhom najväčšom meste Slovenska bol otvorený v roku 2011. Od decembra 2013 je nositeľom značky Best Western. Ponúka 57 moderne a komfortne zariadených izieb s bezplatným WiFi pripojením. Je vhodný pre krátkodobé ako aj dlhodobé pobyty v tomto historickom meste, ktoré bolo v roku 2013 európskym hlavným mestom kultúry. Svieže farby a priamočiare tvary charakterizujú vybavenie celého hotela a starajú sa o jeho urbanistickú eleganciu. Hotel disponuje vlastnou reštauráciou, v ktorej na hostí čaká široká ponuka tradičných, mediteránnych a vegetariánskych jedál. Best Western hotel Roca sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta a je ľahko dostupný verejnými dopravnými prostriedkami. 

Vo viedenskej centrále spoločnosti Best Western Central Europe sa tešia z rozšírenia hotelovej ponuky o nové konferenčné centrum. „Modernou konferenčnou a banketovou halou Best Western hotela Roca v Košiciach môžeme ponúkať profesionálny servis, ako aj služby a štandardy kvality na najvyššej úrovni a osloviť nové cieľové skupiny“, hovorí Ivona Meissner, riaditeľka a konateľka spoločnosti Best Western Central Europe.

Best Western hotely

Best Western je medzinárodná hotelová skupina, ktorá kladie veľký dôraz na kvalitu. Pod jednu značku združuje cez 4.000 súkromne a nezávisle vedených hotelov vo viac ako 110 krajinách. Tým je Best Western najväčšou hotelovou sieťou na svete. Jej cieľom je zvyšovať hospodársky úspech a konkurencieschopnosť partnerských hotelov. Best Western Central Europe (BWCE) je regionálnou servisnou centrálou pre okolo 70 hotelov v Rakúsku, Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Čiernej Hore, Macedónsku a Kosove. Mestské, kongresové a resort hotely značky Best Western zaručujú na celom svete jednotné štandardy kvality. Zároveň si ponechávajú svoj individuálny štýl a svoju nezávislosť.

Okrem základnej kategórie ponúka Best Western kategórie BEST WESTERN PLUS® a BEST WESTERN PREMIER®, ktoré sa od seba líšia atmosférou, dizajnom, ako aj doplnkovými službami a vybavením. Pripojením k značke profitujú jednotlivé hotely z rozsiahlych marketingových a predajných aktivít zameraných na všetky významné trhové segmenty a ich cieľové skupiny. Okrem katalógov pre cieľové skupiny v miliónovom náklade poskytuje Best Western najmodernejšie spôsoby predaja a komunikácie.

Všetky hotely s možnosťou priamej rezervácie sú uvedené v elektronických distribučných kanáloch celosvetového rezervačného systému. Best Western disponuje vlastnou rezervačnou centrálou. Podporuje ďalšie vzdelávanie a nadobúdanie nových odborných poznatkov a vedomostí prostredníctvom akadémie Best Western. Vernostný program Best Western Rewards® má vo svete cez 20 miliónov členov. Bližšie informácie a online rezervácie na www.bestwestern-ce.com.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku