Google+

Hilton Worldwide otvoril v Bratislave biznis hotel „DoubleTree by Hilton“

Najväčšia hotelová kongresová sála v hlavnom meste s rozlohou 600 m2, moderne vybavené spa s bazénom a najvyšší americký bezpečnostný štandard, to je len časť ponuky, ktorý už od polovice apríla 2011 ponúkne klientom nový biznis hotel „DoubleTree by Hilton Bratislava“.

Hotel, v blízkosti multifunkčnej haly, ktorá sa na prelome apríla a mája stane dejiskom Majstrovstiev sveta v hokeji 2011, ponesie meno jednej z najväčších hotelových sietí na svete - Hilton Worldwide. Klientov hotela DoubleTree by Hilton Bratislava čaká vysoký ubytovací štandard a servis, ktorými je sieť Hilton Worldwide svetoznáma.

 

Základom štvorhviezdičkového hotela vzdialeného len 2,5 km od centra mesta, je 120 izieb, vrátane 12 junior suite a 12 deluxe izieb. Samozrejmosťou pre bežných hotelových hostí, ale aj početnejšie skupiny účastníkov kongresov, seminárov, či návštevníkov reštaurácie a baru, je podzemné parkovanie s kapacitou viac než 350 miest.
 
"Naša rozširujúca sa prítomnosť na Slovensku svedčí o rastúcom dopyte investorov a hostí po portfóliu značiek Hilton Worldwide, najmä vo východnej Európe. Hotel DoubleTree by Hilton Bratislava sa nachádza na ideálnom mieste, a je určený pre hostí, ktorí chcú oddychovať, ale aj pre biznis klientelu“, povedal o novom prírastku siete Patrick Fitzgibbon, I.viceprezident pre činnosť spoločnosti Hilton Worldwide v Európe a Afrike. „Sme veľmi spokojní, že si spoločnosť Hilton Worldwide vybrala spomedzi viacerých možností a záujemcov na Slovensku, práve náš hotel, pre zaradenie do svojej hotelovej siete. Rokovania boli veľmi rýchle, a zástupcovia spoločnosti ocenili tak samotný priebeh výstavby, dispozičné riešenie hotela, ako aj výhodnú lokalitu“, povedal o začiatkoch spolupráce Viktor Bonislavský, riaditeľ hotela DoubleTree by Hilton Bratislava.
 
DoubleTree by Hilton Bratislava ponúkne tradičné vlastnosti značky, pre ktoré je sieť obľúbená vo svete. Hostí čaká sladké privítanie legendárnymi cookies, ktoré dostanú pri registrácii, komfortné, štýlové ubytovanie s full-service vybavenosťou, ale i spa s bazénom, saunou a špecializovaným fitness centrom. Dobrý spánok garantuje klientom špecialita hotela, tzv. „sweet dreams“ matrace vyvinuté len pre sieť hotelov Hilton Worldwide.
 
Vzhľadom na biznis orientáciu hotela sú ubytovacie priestory prepojené so siedmimi konferenčnými priestormi a 600 m2 veľkou kongresovou sálou Hilton Ballroom, ktorej dodáva nádych luxusu vysoký presvetlený strop. Vysoký štandard poskytovaných služieb tak vytvára unikátne spojenie päťhviezdičkovej kvality s cenami štvorhviezdičkového hotela.
 
Podobne ako iné hotely siete Hilton Worldwide, aj DoubleTree by Hilton Bratislava spĺňa prísne bezpečnostné opatrenia, ktoré v mnohých smeroch presahujú slovenské normy. Hotel preto bez problémov spĺňa kritéria, ktoré sú na hotely kladené v súvislosti so zabezpečením ubytovania pre jednotlivé tímy hokejového šampionátu.Je to česť, že práve náš hotel privíta počas hokejových majstrovstiev sveta v Bratislave kompletnú českú a slovenskú reprezentáciu. Hráči oboch tímov sa tak budú môcť presúvať na štadión veľmi flexibilne, bez využitia dopravy“ potvrdil ubytovacie plány oboch tímov riaditeľ hotela. V čase od 12. do 14. mája 2011 preverí možnosti hotela Kongres IIHF, ktorý bude súčasťou majstrovstiev. Delegáti jednotlivých členských krajín sa stretnú v závere šampionátu práve v priestorovo nadštandardných kongresových sálach hotela DoubleTree by Hilton.
 
Otvorenie hotela, ktorý je tesne pred dokončením, prinesie prácu 100 stálym zamestnancom a desiatkam ďalších zamestnancov subdodávateľských spoločností, s ktorými sa hotel rozhodol spolupracovať. "DoubleTree by Hilton Bratislava predstavuje ďalšiu dôležitú a novú kapitolu pre rastúcu zbierku našich obchodných značiek vo východnej Európe. Tento vynikajúci hotelový program ďalej posilňuje potenciál vlastníkov aktuálnych a novobudovaných hotelov, aby sa pripojili pod značku Hilton Worldwide prostredníctvom obchodnej značky Double Tree by Hilton, povedal o ďalšej expanzii siete Rob Palleschi, globálny riaditeľ Doubletree by Hilton.
 
O hoteloch DoubleTree by Hilton
Hotely a rekreačné strediská DoubleTree by Hilton, s rastúcou kolekciou moderných luxusných ubytovacích zariadení vo viac ako 240 mestách, ktoré sú dopravnými centrami, na území hlavných miest a v rekreačných oblastiach, sú typicky navrhnuté tak, aby poskytovali skutočný komfort pre dnešných obchodných cestujúcich a turistov. Spomedzi miliónov potešených hotelových hostí, ktorých vítajú s cookies pri registrácii, až po výhody programu odmeňovania návštevníkov Hilton HHonors, zažije každý hosť spokojný pobyt bez ohľadu na to, kde ho cesty zavedú. Viac informácií o DoubleTree by Hilton nájdete na adrese www.doubletree.com.
 
O Hilton Worldwide
Hilton Worldwide je poprednou svetovou spoločnosťou pôsobiacou v odvetví ubytovania a stravovania, ktorej aktivity siahajú od ubytovania v luxusných hoteloch s komplexnými službami a v rekreačných strediskách, až po apartmány pre dlhšie pobyty a hotely strednej cenovej kategórie. Hilton Worldwide už 92 rokov ponúka obchodným cestujúcim a turistom najlepšie ubytovanie, služby, komfort a hodnotu. Spoločnosť sa špecializuje na pokračovanie tradície poskytovať hosťom výnimočné zážitky v rámci všetkých jej svetových značiek. Jej značky zahŕňajú viac ako 3600 hotelov a 600 000 izieb v 82 krajinách.  Pod hotelový reťazec spadajú svetoznáme značky Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton a Hilton Grand Vacations. Spoločnosť tiež riadi program odmeňovania hostí Hilton HHonors®. Viac informácií o spoločnosti sa dozviete na adrese www.hiltonworldwide.com.
 
 

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku