Google+

Tatranský Grand Hotel Kempinski oslavuje 5. výročie

Kempinski High Tatras

Takmer 160 tisíc hostí tridsiatich národností sa ubytovalo v Grand Hoteli Kempinski High Tatras za päť rokov odkedy ho 1. mája 2009 oficiálne otvorili. Najluxusnejší hotel v našich veľhorách získal za ten čas viaceré významné domáce aj zahraničné ocenenia. Najcennejším pre vedenie hotela je to, že takmer tretina hostí sa vracia pravidelne. 

„Po náročnej a nákladnej rekonštrukcii sa podarilo hotel slávnostne otvoriť ako Kempinski v máji 2009. Za päť rokov  sme mali tú česť hostiť veľmi veľa významných osobností, či už išlo o politickú sféru alebo o hudobné hviezdy,“ zhodnotila generálna manažérka hotela Kathrin Noll. Dodala, že významnou udalosťou, ktorá sa v hoteli konala bolo napríklad stretnutie prezidentov V4, či návšteva japonského princa Akishino s manželkou. Za päť rokov pripravil hotel pre svojich hostí viaceré koncerty, na ktorých vystúpili hviezdy českej a slovenskej hudobnej scény ako Lucie Bílá, Elán, či Karel Gott. Dvere majú v hoteli otvorené aj zástupcovia Teamu Slovakia. Špotovci ako Anastasia Kuzminova, Dominika Cibulková a Michal Martikán chodia do tatranského hotela relaxovať.

Kempinski High Tatras

Súčasťou päťhviezdičkového hotela je aj jedno z najkrajších hotelových spa na Slovensku ZION SPA, ktoré má rozlohu 1300 metrov štvorcových. Grand Hotel Kempinski ponúka svojim hosťom okrem maximálneho luxusu a komfortu aj atraktívne výlety, vďaka ktorým môžu hoteloví hostia navštíviť nádherné miesta v tatranskej prírode, pozorovať typické tatranské zvieratá alebo si užiť krásny výhľad z Lomnického štítu.

Kempinski High Tatras  Kempinski High Tatras

Luxusný hotel pri Štrbskom plese sa pravidelne umiestňuje na prvých priečkach hodnotení slovenských hotelov Trend Top. Úspešná je aj hotelová reštaurácia Grand Restaurant s jej šéfkuchármi Tomášom Tejbusom a Jozefom Brezom a tiež someliér Matúš Hamara. Hotel bol zaradený medzi 100 top hotelov na svete v rámci hodnotenia Geo Saison 2013. Ako energeticky výnimočná budova získal Grand Hotel Kempinski High Tatras ocenenie Building Efficiency Award 2013.

Bude vás zaujímať aj:

     

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku