Google+

Sedem nových prevádzok MEDUSA GROUP v roku 2017

Rok 2017 bude pre Medusa Group znamenať rozšírenie jej prevádzkového portfólia o tri nové prevádzky v Košiciach, v Parndorfe a v Prahe, v domácej Bratislave pribudnú štyri nové kantíny pre rozrastajúci sa závod a fabriku VW Slovakia a. s. 
Košická Klubovňa na Hlavnej ulici v Košiciach, len pár metrov od Dómu sv. Alžbety, otvorila dvere pre svojich hostí 31.5. a stala sa tak siedmou Klubovňou v poradí a po Bystrickej Klubovni druhou mimo Bratislavy. V Košiciach tak tvorí pár s reštauráciou Primi, ktorá bude v júni 2017 hostiť svojich zákazníkov už dva roky. 

Wagamama v Parndorfe, tretí rakúsky podnik spoločnosti Medusa, bude umiestnená v novej časti obľúbeného outletového shopping centra. „Našu druhú wagamama otvoríme na jeseň tohto roku. S centrom sa nám podaril vyrokovať lukratívny kontrakt a na doplnenie novej gastroprevádzky pre návštevníkov outletu v Parndorfe sa spoločne tešíme. Veríme, že dlhodobo vysoká návštevnosť a obľúbenosť centra prispeje k jej úspechu a že si ju hostia obľúbia,“ povedal CEO spoločnosti Peter Štecko.

Bratislavský závod spoločnosti VW Slovakia a.s. a jeho rast si vyžiadal tento rok pre svojich zamestnancov štyri nové kantíny. Dve z nich boli otvorené a uvedené do prevádzky v máji a júni, ďalšie dve sú v procese prípravy s plánovaným otvorením v lete a na jeseň tohto roku. Celkovo tak spoločnosť Medusa len v týchto štyroch nových kantínach zamestná viac než 140 nových ľudí. 
Nočný klub v centre Prahy, kľúčový projekt Medusa Group na tento rok, má plánované otvorenie koncom roka. „Víziu nočného klubu v centre Prahy riešime interne už takmer 3 roky. Ide o náročný projekt, ktorý však vnímame na tento rok ako náš kľúčový a veríme že naša dlhodobá snaha, energia a úsilie, ktoré sme vložili do prípravy sa premenia na funkčný a úspešný koncept, ktorý prinesie pražskému nočnému životu niečo nové,“ hovorí Peter Štecko

„O projekte klubu a o jeho veľmi zaujímavých detailoch však budeme už čoskoro informovať ešte detailnejšie a samostatne,“ dodáva. „Čo sa týka našich plánov na ďalšie roky, samozrejme pracujeme na rôznych projektoch, aktuálnych či úplne nových. Novinky budeme radi zdieľať, no až v momente potvrdenia finálnych termínov či pred otváraním,“ uzatvára Peter Štecko. 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku