Google+

KEMPINSKI THE SPA

Grand Hotel Kempinski High Tatras prichádza s novým konceptom „KEMPINSKI THE SPA“

 

Grand Hotel Kempinski na brehu Štrbského plesa je ideálnym miestom na oddych od stresov každodenného života. Aj vďaka jeho polohe a luxusnému dizajnu si ho Kempinski Hotels vybrali na uvedenie nového konceptu „Kempinski The Spa“. Tento koncept, ktorý je k dispozícii pre hotelových hostí a aj neubytovaných návštevníkov, bol pripravený v spolupráci s Resence Spa.

 

Spa už dávno nie je „iba“ miestom odpočinku. Dôležitú úlohu tu hrá alternatívna medicína, inovatívne prístupy a najmä tím profesionálov, ktorí pomáhajú jeho návštevníkom nájsť vnútornú rovnováhu. Kempinski The Spa v Grand Hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách ponúka vysoký luxus a súkromie a je odrazom európskej elegancie.

 

Všetky ošetrenia a procedúry sú inšpirované cyklom ročných období a ako hlavný liečivý komponent sa využívajú výťažky z organických bylín.

Vôňa bylinných olejov, príjemná melódia relaxačnej hudby a dych vyrážajúci výhľad na štíty hôr a pleso hostí pripravia na momenty maximálneho pôžitku. Zmenu ročných období hostia pocítia nielen pohľadom na nádhernú okolitú prírodu, ale aj zážitkom z rôznych ošetrení vytvorených na mieru podľa individuálnych potrieb a prislúchajúcich danému ročnému obdobiu. Hlavnou filozofiou je teda návrat k prírode a obnova jej liečivých účinkov, a to buď prispôsobením sa vonkajšiemu prostrediu alebo dosiahnutím vnútornej rovnováhy.

 


 

Na ploche viac ako 1300 m2 majú hostia k dispozícii rozsiahly vnútorný bazén, whirlpool, relaxačnú miestnosť, tematické sprchy, ľadový dážď, vyhrievané kamene, Kneippovu cestu, rôzne sauny vrátane bylinkovej parnej sauny či ochladzovací bazén.

V ponuke nechýba ani luxusná manikúra, pedikúra a služby kaderníka. Okrem masáží, telových a pleťových procedúr prispôsobených jednotlivým ročným obdobiam si hostia môžu vyskúšať aj špecializované spa ošetrenia: terapiu horúcimi kameňmi, reflexológiu, japonské Reiki či Tui Na terapiu, ktorá používa akupresúru, jednu z me-tód tradičnej čínskej medicíny zameranú na upravenie rovnováhy v tele.

 

 

Nezabudnuteľným zážitkom sú aj ošetrenia v luxusnom privátnom VIP Spa apartmáne, ktorý pozostáva z relaxačnej časti, súkromnej sprchy, sauny, jaccuzzi pre dvoch a oddychovej postele. Vo vitamínovom bare sú v ponuke energetické nápoje, čerstvé šťavy, bylinkové čaje, či špeciálne zdravé menu v súlade s filozofiou Kempinski The Spa. Hostia, ktorí uprednostňujú aktívny oddych zas môžu využiť služby moderne zariadeného fitnescentra.

 

 

Poznámky:

Meno Kempinski hrdo nosí neustále sa rozrastajúca kolekcia významných nehnuteľností po celom svete. Najstaršia luxusná hotelová skupina v Európe si vybudovala reputáciu na viere, že exkluzivita a individualizmus sú kľúčovými faktormi skutočného luxusu. Každý rok tieto kvality oceňuje rastúci počet hostí, keďže Kempinski pridáva do svojho portfólia nové hotely a rezorty v Európe, na Blízkom Východe, v Afrike či Ázii. Aj keď tento rast odzrkadľuje silu a úspech značky Kempinski, kolekcia ostáva kvôli zachovaniu exkluzivity limitovaná.

Raison d’Etre je poprednou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá tvorbou spa konceptov na mieru. Počas svojho doterajšieho pôsobenia založili vyše 50 spa v 25 krajinách na celom svete, ktoré sú zamerané na dosiahnutie celkovej duševnej a telesnej rovnováhy pomocou procesu sebapoznania.

Kempinski Hotels sa rozhodli pre spoluprácu s Raison d’Etre na vytvorení inovatívnej spa značky- Resense Spa -inšpirovanej znovuzrodením klasických európskych spa tradícií. Táto spolupráca spája neprekonateľné Kempinski skúsenosti v hotelovom manažmente s dlhoročnou reputáciou Raison d'Etre ako tvorcu exkluzívnych spa konceptov na mieru.

 

Pre rezervácie a ďalšie informácie navštívte:
www.kempinski-hightatras.com
www.resensespas.com
 

 

 

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku