Google+

Konferencia TREND Horeca manažment 2013

Pod Tatrami sa 13.-14.marca uskutoční 7. ročník obľúbenej TREND konferencie Horeca manažment, tento krát s lákavým podtitulom ´Hotely môžu zarábať o polovicu viac´.

V Holiday Village Tatralandia sa stretnú odborníci z hotelierstva a cestovného ruchu, aby sa venovali aktuálnym témam, ktoré trápia nejedného hotelového manažéra – ako si udržať konkurencieschopnosť, ako zvýšiť RevPAR, ako efektívne kontrolovať kvalitu, či ako riadiť ziskový reštauračný koncept.

V stredu (13. 3.) odštartuje program o 14:00 témou konkurencieschopnosti Slovenska z pohľadu Bohuša Hlavatého (predseda predstavenstva TMR), Mareka Harbuľáka (prezident, Zväz cestovného ruchu SR) a Ivety Niňajovej (výkonná riaditeľka, Košice – turizmus). Popoludnie bude patriť otázke riadenia kvality z pohľadu manažérov významných slovenských hotelov a ich zahraničných kolegov a večerný program vyvrcholí vyhodnotením súťaže TREND TOP reštaurácie a hotely 2013.

Konferencia bude pokračovať vo štvrtok (14.3.) dopoludňajším programom, kde v úvode Michal Krolák (riaditeľ hotelov a gastro prevádzok, TMR) predstaví svoj pohľad na tému maximalizácie príjmov. Program konferencie zakončí tradične gastro téma, tento rok venovaná ziskovosti reštaurácií, kde svoje názory z praxe prednesie Ivan J. Kotzig, (podnikateľ, Reštaurácia U Juhása, Košariská) a Viktor Kováč (manažér reštaurácie Modrá Hviezda, Hradná Hviezda Bratislava).

Kompletný program a informácie k registrácii nájdete na: http://konferencie.etrend.sk/trend_konferencie/horeca-manazment-2013/uvo...

Uzávierka prihlášok na konferenciu je 8. marca 2013.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku