Google+

Hotel Impossible – nová televízna šou z hotelového zákulisia

  

V dnešnej dobe nás z televíznych obrazoviek bombardujú desiatky realitných šou s rôznou tematikou. Hoteliersky priemysel nie je taktiež žiadnou výnimkou a preto od 9. Apríla uvedie Travel Channel reality šou s názvom „Hotel Impossible“.

 

 

Táto televízna šou odhalí úskalia, tajomstvá, konkurenčné praktiky i pozlátko hotelového priemyslu. V hlavnej úlohe sa predstaví Anthony Melchiori, ktorý je konzultantom v hotelierstve s vyše 20 ročnými skúsenosťami. Zatiaľ o pomoc požiadalo 8 hotelov, takže sa rozhodne máme na čo tešiť.

Zlepšovanie menu, tréning personálu, marketingové  taktiky, efektívne upratovanie, príjemnejšie pôsobenie na recepcii, promptná hotelová služba, bezchybné spa & wellnes a mnoho iných záležitostí budú pod drobnohľadom odborníka. Dizajn nie je všetko a veľakrát navonok krásny hotel zamestnáva nepríjemnú recepčnú, nevrlého čašníka, zachmúreného barmana či staromódny manažment. Nie vždy dokáže personál prijať konštruktívnu kritiku, a tak sa niektoré scény končia aj  plačom a rozhorčením. Na konci si však každý uvedomí, že ak chcú byť lepší ako ich konkurencia a zvýšiť šance pre udržanie spokojných zákazníkov, musia ťahať sa jeden povraz. 

 

To, že sú takéto reality šou populárne dosvedčuje aj to, že sa Gordon Ramsey (ktorého môžete poznať z jeho TV šou Hell´s Kitchen, kde sa snaží do laty dostať reštaurácie) v spolupráci s tímom expertov chystá taktiež podobnú šou s názvom Hotel Hell. V našich končinách sa o rozruch v gastronomickom sektore starajú Jaroslav Žídek a jeho „Áno, šéfe!“ a v Čechách je to zase Zdeněk Pohlreich v „Ano, šéfe“.

Zatiaľ nie je známe kedy a či vôbec sa Hotel Impossible objaví aj na našich obrazovkách, no veríme, že tie najlepšie ukážky sa určite objavia aj na Youtube – a potom ich nájdete aj na HotelBlogu J. Nenechajte si ich ujsť, určite budú zaujímavou inšpiráciou! 

 

Zdroj:  Hotelchatter a Tvbythenumbers

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku