Google+

KUCHÁRI, POMOCNÍ KUCHÁRI - viaceré lokality v UK

Miesto práce:
Južné a severné Anglicko, Cornwall, Devon, Wells...
Náplň práce:

Podieľanie sa na príprave raňajok pre hotelových hostí. Reprezentatívne servírovanie pripravených jedál. Prispievanie k organizovanému chodu kuchyne.

Počet pracovných hodín je minimálne 35 hodín do týždňa, ubytovanie je zabezpečené spolu s prácou formou live-in. Strava počas zmeny zdarma.

Je potrebná predošlá prax v trvaní min. 6 rok v podobnej pozícii podložená odporúčaniami, dobrá znalosť AJ a možnosť a chuť vycestovať čo najskôr. Možnosť získania odporúčaní pre budúcnosť.

Výhody práce:

- Nadobudnutie nových skúseností a referencií
- Zdokonalenie sa v AJ
- Komplexné vybavenie pred vycestovaním

Ponúkaný plat:
5.73 - 8.50 GBP/ hod + good TIPS
Pracovný pomer:
Hlavný pracovný pomer
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie:
Stredoškolské odborné
Jazykové znalosti:
Anglický
Iné:

Prax min. 1 rok

AJ - komunikatívna úroveň

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš profesný životopis a fotografiu tváre, spolu s odporúčaniami na poprad@apprimeagency.com. Do subjektu uveďte názov pozície o ktorú máte záujem. Následne Vás bude kontaktovať jeden z našich konzultantov. Prípadne si dohodnite osobné stretnutie na tel. č. 0911 172 278 a následne dostavte na našu pobočku v Poprade.

O spoločnosti
Kontaktné údaje:
APPRIME agency
Tomášikova 2
058 01 Poprad
Kontaktná osoba:
Monika Kolčáková
0911 172 278

Milí potencionálni klienti, keď ste v súčastnosti nezamestnaní alebo práve uvažujete o zmene pracovného miesta, tak ste správne na tejto stránke. Sme agentúra, ktorá ku každému kandidátovi pristupuje individuálne.

Partneri

Spojte sa s nami na Facebooku